موى زاید صورت

ا سلام و خسته نباشید جناب دکتر صداقت من خیلی نگران خواهرم هستم ایشون توی دوره ی دبیرستان به یکباره صورتشون خیلی پرمو شد. بعداز مدتی که صورتش رو اصلاح کردن صورتش موهای ضخیم درآورد. اول روی فکش و بعد کشیده شد به زیر گلو. ایشون دکتر رفتن بهش گفتن هورمون تستسترونش بالاست قرص دادن بهش و لیزر رو شروع کردن.دکترش گفته بود تا آخر عمرش بایستی این قرص هارو مصرف کنه. متاسفانه بهش گفته شد که این قرص های کنترل هورمون ناباروری میاره و ایشون در پایان دوره اول بودن که دیگه داروهارو ادامه ندادن و دوباره موهاش برگشتن. از این موضوع واسش خیلی نگرانیم. آیا این قرص های LD ناباروری میارن؟ایشون 20 سالشه.ممنون میشم راهنمایی کنین. با تشکر ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، با سلام خیر حرف صحیحى نیست این قرصها باعث نابارورى دایم نمى شود بلکه در مدت مصرف فرد نمى تواند حامله شود و این خاصیت دارو است ،نباید داروها را قطع کند و باید ادامه دهد تحت نظر متخصص پوست ویا غدد داخلى و موهاى زاید باید لیزر شود و داروها قادر به از بین بردن موها نیستند بلکه مانع افزایش انها مى شوند

/ 0 نظر / 42 بازدید