جوش صورت

سلام آقای دکتر. من برای جوشهای صورتم به شما مراجعه کرده بودم. دو تا دارو تجویز کردین که یکیش ژل آیریبیوم (Biostase) بود گفتین شبها به صورتم بمالم و من تهیه کردم این دارو رو. اما اون یکی رو نتونستم متاسفانه تو هیچ داروخانه ای پیدا کنم. اسمش هم درست نمی تونم از تو نسخه م بخونم و بهتون بگم چی بوده...یه چیزی شبیه این: ...Eryt و جلوش نوشتین صبح و عصر به صورت. الان من باید چکار کنم؟ اگر ژل آیریبیوم  رو به تنهایی استفاده کنم جوشهام درمان نمیشه؟ دوباره باید بهتون مراجعه کنم؟                                                       

باسلام احتمالا اریترومایسین است محلول انتی سپتیک است حتما تهیه کنید و با داروی دیگر با هم مصرف کنید

/ 2 نظر / 5 بازدید
اسحاق

با سلام و خسته نباشید . اقا دکتور من پسری هستم 20 ساله که پوستم سفید رنگ بود که الان تیره شده از افتاب پوست دستم و صورت گردنم که رفته بودم دکتور برای لیزر برای روشن شدن پوستم که بیش 2 متخصص پوست رفتم در بیمارستان ایرانی دبی که هر دو انها به من گفتند باید جوش صورت اول باید از بین ببرم تا بتوانم لیزر کنم اقا دکتور برای من نسخه نوشت که استفاده کنم - روزی 2بار بخورم ORATANE-20MG -کرم برای لبم BIOSCREEN LIP CREAM -کرم ضد افتاب FACIAL OIL FRED SUNSCREEN-SPF-50 - شامبو برای جوش هر روزی دو بار PURIFYING CLEANSING GEL این اولین نسخه برای من بود که بعد بیش متخصص دوم رفتم اون هم گفت جوش باید از بین برود این نسخه را به او نیز نشان دادم که گفت این خودش خوب هست که بعد از 6 ماه از بین میرود ولی چند دارو دیگر هم برایم نوشت که زودتر خوب بشوم نام این داروها عبارت اند -کلوکساسیلین روزی 4 بار بخورم - پردنیزولون 50 اقا دکتور تو رو خدا کمکم کنید من عجله دارم نمیدانم چکار کنم میخوام زودتر سفید بشوم ایا لیزر کنم پوستم خراب میشود لطفا به من بگویید سریعترین راه برای من چی هست ؟ ایا لیزر برای سفید کردن دست هم هست ؟ میت

سارا

سلام، من امروز خدمتتون رسیدم واسه درمان جوش. کپسول ایزوترتینویین بمن دادید. عوارض خیلی زیادی برای دارو نوشته. من هم در سن باروری هستم و هم اینکه داروی دیگه ای قبلا مصرف نکردم برای درمان جوش هام. خیلی از مصرفش ترسیدم.جوش های من بصورت دائمی نیست. گاهی وجود داره گاهی هم خوب میشن. داروی جایگزین برای این دارو وجود دارد یا اینکه بشود بصورت موضعی استفاده کرد؟