جوش صورت

سلام آقای دکتر!واقعا بهتون خسته نباشید میگم که انقد حوصله به خرج میدید و دونه دونه سوالها رو جواب میدید.
دکتر من 28 سالمه و تقریبا از 20 سالگی شروع کردم به جوش زدن!
کلی دکتر رفتم و یه عالمه قرص خوردم   داروی ترکیبی پماد   و.. استفاده کردم! دقیقا همون کارایی که دکترام بهم میگفتن رو انجام میدادم اما خوب شدنم مقطعی بود و بعد یه مدت دوباره شروع به جوش زدن می کردم.
جای جوشامم که قربونشون برم انقد زیاد شده که دیگه نمیدونم چیکارشون کنم.چندین بار لیزر کردم میکرودرم کردم پیلینگ کردم   اما بازم مقطعی بوده..
دیگه واقعا کلافه شدم،نمیدونم چیکار کنم!!هم جوشای ریز و چرکی میزنم هم جوشای خیلی بزرگ و دردناک مخصوصا نواحی گونه هام و دور چونه و زیر گردنم که وحشتناک زیاده!
شما بگید من چیکار کنم!!! خدا رو شکر من هیچ نوع بیماری ای ندارم ،پریودیم هم کاملا منظمه، ورزش میکنم و هر روز هم دوش میگیرم و به نظافت پوستم هم خیلی میرسم اما نمیدونم با این وجود برا چی جوش میزنم!! اگه براتون زحمتی نیس راهنماییم کنید و بگید برا چی جوش میزنم و چیکار کنم!!
مرسی از همه ی زحمتاتون!!!
یه دنیا تشکر....

باسلام درمان چوش کمی طولانی است حوصله کنید لیزر و میکرودرم و ....درمان جوش نیست احتمالا افرادی که این کار را کرده اند پزشک متخصص نبوده اند در ضمن علت جوش چربی بیش از حد پوست است نه الودگی که نوشته اید با رعایت تمیزی چرا جوش می زنم درمان جوش را نزد متخصص ادامه دهید بعد از بهبودی جوش می توانید می توانید برای جای جوش لیزر کنید

/ 0 نظر / 4 بازدید