بیماری قارچی

نویسنده: صدرا

سه شنبه، 24 آبان 1384، ساعت 14:13

سلام مدتی است ابروهایم ریزش پیدا کرده است ، در ضمن آزمایش پوست سرم قارچ نشان داده است. لطفا برای جلوگیری از این ریزش ابرو مرا راهنمایی کنید .

E-mail:  وارد نشده است

باسلام

توضییح نداده اید که برای موهایتان چکار کردید بهر حال قارچ مو بسیار مسری است احتمالا سرایت کرده حتما به یک متخصص پوست مراجعه کنید تا درمان شروع شود،چون این نوع ریزش دیگر جایگزین نمی شود در صورتیکه دیر درمان کنید

/ 6 نظر / 8 بازدید
صدرا

با عرض سلام مجدد من قبلا درباره ریزش ابرو از شما سوال کرده بودم و با توجه به پاسخ شما لازم است توضیح دهم که در نتیجه نمونه برداری پوست سرم دقیقا عبارت ( (+++)pityrosporum ovale yeasts were seen )آمده است و ضمنا من برای همین ریزش ابرو به متخصص پوست و مو مراجعه کرده بودم (نه برای مو ) که ایشان شامپوی کتوکونازول و قرص کلماستین تجویز کردند ولی به شدت اعتقاد دارند که ابرو نمی نواند ریزش داشته باشد . لطفا شما هم نظر خود را بفرمایید.

maryam

با سلام و خسته نباشيد سوال من اين است که من موهای بدنم بخاطر اينکه هميشه از تيغ استفاده کرده ام کلفت محکم شده است و می خواهم کل بدنم را ليزر کنم به نظر شما چند بار يايد انجام يدهم شنيده ام که چندين يار بايد انجام داد تا کل موهای زايد ازبين برود با يک يار انجام دادن از بين نی رود؟؟؟؟؟؟؟؟

maryam

يا سلام آيا با ليزر می توان چروک دور چشم را ازبين ببرد (کشيدن پوست يدون عمل جراحی ) اين کار امکان پذير است.

رضا

سلام .سالهاست مقدار زیادی لکه های قهوه ای رنگ کنار پیشونی دست راست بنده ایجاد شده . مدتها پیش از طریق لیزر تحت درمان قرار گرفتم اما اثری واقع نشد و به تازگی نز با یک دستگا لایه بردار از پوستم لایه برداری شد و مدتهاست که جای زخم هم هنوز حالت قرمزی دارد . اما هنوز لکه های قهوهای باقی مانده . خواهشمندم یک راهی به من نشان دهید که از شر این لکه های قهوهای که نیمدونم چیه نجات بدین. تشکر فراوان از شما

مرضیه

سلام.اقای دکتر من پسرم در پاهاش بیماری گرفته که به ان بیماری صدفی میگویند.چندتا دکتر رفتیم ولی هیچ تاثیری نداشته دیگه واقعا کلافه شدم.میخواستم بدونم که ایا درمانی دارد یا نه؟

حسین

با سلام و عرض خسته نباشید... من چند سالی هست پوست سرم پوسته پوسته میشد و بعد چند سال روی سرم پر جوشهای سرسفید شد و موهام به شدت ریخت و خارش شدید داشتم که متوجه شدم قارچ است و دکتر برایم دارو تجویز کرد... حالا سوال من این این است که به گفته شما اگر طول بکشد موهای ریخته شده برنمیگردد. الان سر من که یک هفته است جوش زده و من درمان را شروع کردم اما چندین سال فقط پوست پوست میشد حالا موهای من در میاد؟