پوست مثل روز اول

با سلام 26 ساله هستم حدود 4 سال هست که صورتم جوش می زند حالا با استفاده از دکتر و دارو های مختلف جوش هایم کمتر شده ولی متاسفانه جای جوش ها بعلت کوتاهی خودم مانده است بر روی گونه راست و چپم من دنبال راهی هستم که پوستم کاملا خوب و صاف بشه مثل روز اولش ، راستش خیلی اذیتم می کنه و اعتماد به نفس منو گرفته ، ممنون می شم منو راهنمایی کند در زمینه درمان های لیزر یا میکرو درم یا حتی حاضر به جراحی هستم .
باسلام متاسفانه اگر جوش در همان زمانی که جوش می زنید مراقبت نکنید بعدها اقدامات شما اثر بهتری ندارند . تحت هیچ شرایطی نمی توان به پوست روز اول رسید .لیزر .میکرودرم . درم ابریژن .داروهای لایه بردار .پانچ .سابسیژن و....هرکدام کم و بیش کمک کننده اند
/ 4 نظر / 7 بازدید

سلام.من پسری 22 ساله هستم.از حدود17 سالگی صورتم جوش میزد اما جاش نمیموند.الان حدود 1 سالی میشه که یه جوشایی میززنه که بزرگن و جای اونا به صورت لکه باقی میمونه.دکتر هم رفتم اما فایده نداشت.این جوشحا وقتی میزنه که غذاهای گرم میخورم.میشه ایمیلتون رو به من بدید تا عکساشو براتون میل کنم.

رنگدانه بر اثر آفتاب سوختگی

باسلام. آیا رنگدانه بر اثر آفتاب سوختگی شدید ممکن است فعل و انفعالات خاصی را داشته باشد که بعداً به وضعیت ابتدایی یعنی رنگ اصلی خود برنگردد؟ معمولا برای یک افتاب سوختگی قوی در ناحیه صورت برای شخصی که پوستی کاملا روشن داشته است با رعایت دوری از آفتاب و استفاده مداوم از کرم ضد آفتاب چقدر زمان میبرد ؟ با تشکر.

عوارض فیناستراید (پروپشیا/فین پشیا) بر روی پوست

درباره اثرات مفید این دارو بر روی جلوگیری از ریزش مو زیادی شنیده و دیده ام اما مورد بسیار مهم و دارای اهمیتی که وجود دارد و من چند جا شنیده ام این است که در دراز مثلا بعد از یکسال این دارو بر روی پوست کل بدن تاثیرات بسیار بدی دارد یعنی پوست را بسیار بیشتر نسبت بع سن پیر میکند و تازگی و حالت و ... آیا این مورد صحت دارد ؟ در مورد بیماران شما چطور بوده است ؟

توفیق

با سلام 47 سال سن دارم ابرو هاي بسيار كم پشتي دارم در حد يك خط ميباشند و از خودم خجالت ميكشم چون زنانه نشان ميدهند آيا امكان كاشت بصورت دايم وجود دارد؟ سيار متشكرم