رویش ابرو

سلام جناب دکتر
لطف می کنید چنانچه پاسخگویم باشید
1.آیا برای ازدیاد  ابروها یا رویش جدید ابرو یک رج بالای ابروی خودم می توانم از پماد بتامتازون چشمی و یا مالیدن سیر استفاده کنم ؟اثری دارد؟ عوارضی ندارد؟
2.پوست صورتم شاداب نیست و کمی کدر شده البته به کودکم شیر می دهم ایا از این بابت است ؟برای رفعش چه کنم؟
شاد زی و خدایی

باسلام

خیر بتا متازون کمکی نمی کند بلکه باعث اتروفی پوست در ناحیه ابرو می شود .واگر مدت طولانی بزنید و پرمویی در انجا ایجاد کند با قطع دارو می ریزد . شیر دادن باعث کدورت پوست نمی شود . برای کدورت پوست دوری از افتاب و استفاده از کرم های روشن کننده پوست و ضد افتاب .ممنون

/ 3 نظر / 20 بازدید
شیدا

باسلام دختری22 ساله هستم،موهای فری دارم ومدت 1 سال است که از موس سر تافت استفاده میکنم آیا استفاده ی مداوم از موس میتواند ریزش مو را به همراه داشته باشد؟؟مدت 2 ماه است که موهایم به شدت به هم در نواحی مختلف گره های بزرگ میخورد،لطفا نرم کننده ای مناسب موهایم معرفی کنید(پوستم نه چرب است ونه خشک)با سپاس

سارا

با سلام.من 23 سال سن دارم،روی سینه هایم(اطراف قسمت قهوه ای رنگ)چند موی سیاه وجود دارد،آیااز بین بردن آها با اپیلیدی با توجه به این که در نقطه ی حساسی است میتواند مشکل ساز باشد؟

شیدا

سلام آیااز بین موهای زائد دستگاه تناسلی با استفاده از موم و اپیلیدی افتادگی پوست در این ناحیه ایجاد میکند؟اگر جواب مثبت است بهترین راه برای ازبین بردن موهای زائد این قسمت از بدن چیست؟