درمان کامل

نويسنده: تهران20

يكشنبه، 5 تير 1384، ساعت 13:49

آقاي دكتر سلام . من قبلاً يكبار در مطب شما براي ريزش موهايم مراجعه كردم اما اين مشكل هنوز درمان نشده و خارش زياد سر و ريزش مو مرا اذيت مي كند جلوي سرم خيلي خالي شده در تجويز شما يك شامپو بود كه نامش را فراموش كردم خارجي بود و يك محلول كه هر شب استفاده مي كردم ولي فايده اي نداشت با توجه به دور بودن فاصله محل زندگي من تا محل كار شما خواهش مي كنم مرا راهنمايي كنيد.

E-mail:  zahramoer@yahoo.com

باسلام

درمان ريزش مو يکسال است حتما بايد پی گيری کنيد يا حداقل همان درمان را تا ويزيت مجدد ادامه می داديد

/ 5 نظر / 3 بازدید
Hamid1000

سلام آقای دکتر! چند وقتی ست که ریزش موی نسبتا زیادی در ناحیه وسط سر دارم.به دکتر مراجعه کرده(دکتر جزایری) شامپویی با عنوان کتوکونازول تجویز کردند بعلاوه کپسول زینک سولفات اما پس از چند هفته ریزش موهایم بیشتر شده تقریبا تمام شامپو را هم مصرف کرده ام اگر ممکن است راهنمایی کنید آیا طبیعی ست یا دوره درمان آن طولانی ست ویا دوباره باید به دکتر مراجعه کنم؟ و یه سوال دیگر: تعداد طبیعی ریزش مو در طی روز چند تار مو است؟(در آقایان) در ضمن من 19 ساله هستم (خیلی ممنون میشم اگه پاسخ را برایم میل کنید

امیر حسین

با عرض سلام خدمت آقای دکتر من مدت ۵ سال در بوشهر درس خواندم و با توجه به اينکه دارای مو های خشک و وز بودم .از ۲ سال پيش تا حالا ريزش مو پيدا کرده ام و اين موهای فر و وز شروع به ريختن کرده اند. لطفا مرا راهنمايی نماييد.

susan

ببخشد من21 سالمه و از جوش وجای جوش بشدت رنج میبرم مدتی از داروهای گیاهی استفاده می کردم (عرق بید مشک وکاسنی و شاهتره) و.. اما بعد از اتمام دارو دوباره جوش میزدم اما الا ن صورتم از لک وجوش فراوان است داروها را قطع کردم چه دستور می فر مایید؟

moochi

سلام جناب دکتر.لطفا مرا برای رشد سريع موهايم راهنمايی کنيد.

جواد

سلام اقای دکتر من مدت زيادی هست که زير ابروهام شوره بدی میزنه و حالت پوست خشک شده کنده ميشه و ابروهام خيلی ميريزه و الان کم پشت شده و موهام هم همين حالت داره و از سرم موهای ريزتر ميريزه ميشه کمکم کنيد. crazyboy_2005jj@yahoo.co.uk