لیزر خال

سوال : 

 

با سلام و خسته نباشید
دختری 27 ساله هستم که بعد از استفاده از دستگاه اپیلاسیون احساس خشکی شدید در پوستم می کردم که بعد از آن متوجه وجود خالهای ریز قرمز رنگی روی پوستم شدم البته نا گفته نماند که در شهر گرم و خشکی نیز در حال تحصیل بودم ، این خالها بعد از مدتی قهوه ای رنگ می شدند یا به صورت دانه هایی که گاهی پرخون بودند در می آمدند .
آیامی توان با استفاده از لیزر این گونه خالها رابرطرف کرد یا خیر ؟ و آیابرگشت پذیر هستند یا خیر؟
این خالها روی صورتم کمتر به توصیف بالامی باشد و فقط به صورت لکه های قهوه ای هستند که رو به ازدیاد می باشد و ظاهرم بسیار تحت تأثیر قرار داده اند .
در ضمن اگر در مورد هزینه هم اطلاعاتی به من لطف کنید ممنون می شوم .
با تشکر از زحماتتان
یزدان

---------------------------------------------------------------------------

پاسخ:

باسلام بله با لیزر می توان نسبت به از بین بردن این خالها اقدام کرد .گاهی ممکن است لیزر با یکبار نتواند خال را از بین ببرد ولی وقتی از بین رفت خیر دیگر برگشت نمی کند

/ 7 نظر / 4 بازدید

سلام آقای دکتر خسته نباشید. میخواستم بدونم با چند جلسه لیزر کاملا خال ماه گرفتگی از بین میره؟ آیا خیلی طول میکشه که کاملا محو بشه؟

شبنم

سلام من 37 سالمه هند زندگی میکنم نزدیک به بیست ساله که لک های قهوه ای افتاده روی گونه هام و صورت کک و مک هم داره هزار جور دارو درمان کردم درست نشده خسته شدم ازش میخوام ببینم میشه با لیزر درمانش کرد یا نه؟ ضمنا رنگ پوستم سبزه است. روی چونه ام چند تا موی درشت در اومده که اونا رو هم میخوام لیزر کنم. میخوام قبل از اینکه بیام ایران در مورد هزینه این کار بدونم و با هند مقایسه کنم اگه اینجا کمتر بشه اینجا انجام بدم وگرنه بیام ایران. با لیزر میشه پوست رو شاداب و هیدراته نشون داد. احساس میکنم پوستم خیلی پژمرده هست. ممنون میشم برای کل این کارها بهم هزینه رو اعلام کنید. منتظر پاسخ شما از طریق ایمیلم هستم.

مینا

آقای دکتر در ضمن دکتر من آقای مرتضی حیدری هستند اما به دلیل دانشجو بودن در مشهد امکان ارتباط با ایشان را ندارم لطفا پاسخ سوال من را بدهید . ممنون

ناهید

سلام دختری هستم 23ساله یک لک مادرزادی حدود1.5در1.5بالای لب زیربینی دارم2جلسه لیزر کردم جواب نگرفتم راه دیگری هست ؟ازبابت لک ناراحتم دوست دارم ازبین بره ؟آیا لیزری هست جواب بده؟

سلام من سی سال دارم و از سه سالگی در طرف راست بدنم از زیر ساق ژا تا گردنم خال های قهوه ای رنگی دارم که در زیر بغل به اندازه یک تیله می باشند و یک کلونی گوشتی تشکیل داده اند آیا با لیزر قابل درمان است و چقدر هزینه دارد خواهش می کنم زود به من جواب بدهید با سپاس فراوان

مرتضی

با سلام جوشهای روی بینی که تبدیل به کک مک شده اند با دارو از بین میروند یا به لیزر نیاز هست؟حدود 5-6 تا هستند. اگه به لیزر نیاز هست هزینه اش چقدر میشه؟

سلماز سلیمانی

شما خیلی راحت راجع به لیزر صحبت می کنید. من الان حدود 2 سال است که موهای صورتم رو لیزر میکنم اما هیج تغییری حاصل نشده که هیچ موها ضخیم تر هم شده اند. دیگه واسه لک که احتمال کمتری برای درمان است. انقدر راحت آدمارو به چیزی دعوت نکنید که درمان واقعی و قطعی نیست. انصاف هم خوب است. فقط جیب شما نباید پر شود.