رشد موى بدن

با سلام و عرض ادب خدمت دکتر عزیز حدود یه ماه قرص سیپروترون استات 50 مصرف کردم..روزی دو عدد قرص...بعد گذشت دو ماه از مصرف این قرص دچار پرمویی شدم و موهای بدنم پرپشت شدن..وموهای زائد و خشن در میارم...میخواستم ببینم آیا بخاطر خوردن این قرص دچار پرمویی شدم یا علت دیگه ای داره آخه من 27 سالمه و فکر نمیکنم تو این سن موهای بدنم دیگه رشدی داشته باشن و احساس میکنم مشکلی برام پیش اومده...(و اینکه رشد موهای بدن تا چه سنی ادامه دارد)خواهش میکنم سریع جواب منو بدید چون خیلی ذهنمو درگیر کرده ...با تشکر از شما...اینم بگم که من کم کاری تیروئید دارم.... ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، با سلام خیر این قرص موجب پرمویى نمى شود ،رشد موى بدن از سن بلوغ شروع مى شود و هنوز هم براى شما در سن بیست و هفت سالگى ادامه خواهد داشت دلیل ندارد که رشد موى بدن شما متوقف شود ،رشد مو ى انسان همیشه ادامه دارد

/ 0 نظر / 33 بازدید