سنده: iraj abishvand

پنجشنبه، 2 مرداد 1382، ساعت 23:21

با سلام پسري هستم 24 ساله سوالي از شما داشتم که اميدوارم بهش پاسخ بديد 1قبلا شامپويي از اخبار علمي تعريف شد که بعد از گزاشتن آن روي سر بعد از مدتي از جايي که شامپو گزاشته شده بود مويي تازه در مياد حتي طرف اگر پيرمرد باشه وبعدش گفت که محيط زيست به علتي نگذاشت که شامپو توليد بشه. حالااز آن شامپوها(در هر کجا که باشه)وجود دارد يا نه؟

E-mail:  وارد نشده است

با سلام

در مورد چنين شامپويی چيزی نشنيده ام اگر اطلاع پيدا کردم حتما درباره ان صحبت می کنم

/ 5 نظر / 3 بازدید
بیژن و سارا

سلام.اگر ممکن است کمی درباره چگونگی جذب یا اصلا تاثیر شامپو بر مو توضیح بدهید. اینکه چطور یک شامپو که کلی درباره مواد و ترکیبات آن توضیح داده شده می تواند در دوسه دقیقه شستشو بر قشر مده ای مثل مو تاثیر بگذارد. ممنون و موفق باشید

-نگار

با سلام من شش ماهه باردارم . ايا مي توانم موهايم را رنگ بزنم؟ متشکرم

علیرضا

پسری 22 ساله هستم . جنس موهای من خشک است و وقتی از حمام بیرون میایم و اگر از زمان در آمدن از حمام تا وقتی که موهایم کاملا خشک شود یک چیز سفت مثل کلاه روی سرم نگذارم موهایم به شدت به هم پیچیده و پف میکند. بعدا هم موهایم با رطوبت و یا مقدار آب کمی مثل باران دوباره به همان حالت پیچیده و پف کرده در می آید. گذاشتن کلاه به مدت چهار پنج ساعت مرا کلافه کرده.لطفا مرا از این مخمسه نجات دهید. مدت 7 ماه است که به توسیه پزشک از شامپو یی برای موهای خشک و مجعد با مارک ROXY استفاده میکنم اما تاثیر آن بسیار بسیار ناچیز است. ضمنا پوست سرم پوسته زیادی دارد که این مشکل را با شانه کردن آن با حدود 100 حرکت قبل از حمام کردن برطرف میکنم بطوری که با این عمل تا سه چهار روز از شر پوسته ها خلاص میشوم واگر این کار را قبل از حمام انجام ندهم بعد از حمام سرم پر از پوسته میشود. از توجه و وقت شما ممنونم.

علي زارعي

پسرم کف دستش پوست پوست شده است. چه ويتامينی کمبود دارد؟

افروز

سلام موهای من حالت وز داره و از محصولات بسيار زيادی مثل انواع نرم کننده ها و بناول استفاده کردم ولی تاثير چندانی نداشت.حالا هم از شامپو نيوا استفاده می کنم ُ اگر لطف کنيد و يه محصول خوب و مطمئن به من معرفی کنيد ممنون می شم.