استفاده از پروپشیا

یسنده: kian
شنبه، 27 اردىبهشت 1382، ساعت 13:31

با سلام اگر ممکن هست بفرمائید نحوه استفاده از قرص پروپیشا چگونه است ؟ آیا تاثیرات منفی بر روی بدن دارد ؟( با توجه به هورمون بودن آن دارو) وآیا می توان هم زمان این دارو با محلول ماینوکسودیل استفاده کرد با تشکر

E-mail: delphi_cad@yahoo.com

----------------------------------------
با سلام و تشکر از مشاوره...
قرص های یک میلی گرمی را روزی یک عدد مصرف نمایید ... این دارو هورمونی نیست. بلکه از تولید هورمون آسیب رسان به فولیکول مو جلوگیری مینماید . نیازی به مصرف همزمان با ماینوکسیدیل نمی باشد .

/ 4 نظر / 9 بازدید
وحيد

با عرض سلام آقای دکتر من ۵ـ۶ سال هست جوش صورتم با التهاب فراوان وجود دارد به هر دکتری مراجه کردم نتیجه نگرفتم خواهشمندم راه حلی برایم ارایه بفرمایید

سارا

با عرض سلام و خسته نباشید .از قرص پروپشیا تا چند وقت می توان استفاده کرد و با شروع مصرف دارو چند وقت بعد اثرات درمانی خود را می گذارد و موها پرپشت می شوند .

مصطفی

سلام آقای دکتر. من 27 سالمه و هنوز مجردم. 4 سالی هست که ریزش شدید موهای سرم شروع شده و همزمان با اون موهای زائد بدنم هم بیشتر شده. تو سایتها خوندم که بیشترین عامل ریزش موی مردانه توام با افزایش موهای زائد، هورمون جنسی مردانه هست و فیناستراید 1 میلی گرم مهارش میکنه. منم که تو این 4 سال به هر روشی متوسل شده بودم، بصورت خود درمانی فیناستراید رو هم شروع کردم. چون شرایطم رو مشابه دیدم. حالا 3تا سوال دارم که خواهش میکنم جوابشو کامل بدین. مصرف خودسرانه دارو اشتباه بود و باید قطعش کنم و عوارض شدیدی خواهد داشت؟ طریقه صحیح مصرفش اعم از زمان مصرف- بین غذا یا بعد غذا- قبل خواب- روزی چقدر رو بهم بگین؟ آیا این که میگن فیناستراید روکشدار خوبه، مگه بدون روکشش هم هست؟ یعنی من اشتباه خریدمش و باید تاکید میکردم روکشدار باشه؟؟؟؟

با سلام خدمت اقای دکتر قرص بروبیشیا بر ای کچلی ارثی تاثیر دارد ایا روی فعالیتهای جنسی نیز تاثیر دارد؟