موی زاید

با سلام خدمت آقای دکتر.من دختری هستم 25 ساله خیلی زیاد عرق می کنم و گاهی مواقع بدن به شدت گرم می شود به اصطلاع گر می گیرم. آیا این ریشه هورمونی دارد و درمان آن چیست؟
ضمنا کمی زیز چانه ام و روی لبک موهای اضافی دارد که از وقتی اپی لی دی استفاده کردم رشد بیشتری دارد و زیر بغلهایم و اطراف دستگاه تناسلی رنگ تیره دارد و بیشتر هم می شود. خواهش می کنم کمکم کنید.
نویسنده: اشنا [saalha1361@yahoo.com]
 باسلام یکی از علل ان هورمونی است.اپی لیدی رشد مو را زیاد نمی کند .هرگونه سایش و یا خاراندن می تواند تیرگی را بیشتر کند . اصلاح کردن مکرر گاهی تیرگی را بیشتر می کند این موارد را رعایت کنید و با استفاده از داروی روشن کننده بدن می توانید استفاده کنید . موی زیر چانه را لیزر کنید
/ 2 نظر / 3 بازدید
رضا

با درود من حدودا چهار سال پيش از ماينوکسيديل استفاده مي کردم و نسبتا بر پر پشت شدن سرم تآثير داشت اما با گذشت حدودا 5 ماه هنگام استفاده از ماينوکسيديل سرم بشدت خارش ميگرفت به حدي که پوست سرم کاملا سرخ شده و کهير ميزد و هنگام خاراندن 50درصد موي سرم کنده شدند ومجبور شدم به نزد پزشک عمومي بروم و با آمپول و قرص بعد از يک هفته متوقف شود. از آن پس ديگه از ماينوکسيديل استفاده نکردم. ميخواهم بدانم آيا ماينوکسيديل ضد حساسيت هم هست که موقع استفاده دچار مشکلات قبلي نشوم؟ آيا جايگزين ديگري هست که عوارضي نداشته باشد؟

رضا

با درود آقای دکتر امیدوارم که سلامت باشید. اگه میشه جواب مارو هم بگذارید درباره حساسیت به ماینوکسیدیل که در زیر پرسیدم. با تشکر بسیار