پوست دست

نویسنده: نسرین

چهارشنبه، 22 مرداد 1382، ساعت 0:54

با سلام زنی هستم 26 ساله می خواستم بگم که پوست دستم یه طوری شده که وقتی می خواهم به آب دست بزنم دستم حالت عصبی میشه یعنی یه جوریه که مور مور میشه مثل حالت بی حسی و در حالت معمولی هم خشک میشه حا لا سوالم از شما اینه که از چه نوع دارویی استفاده کنم که این مشکلم حل بشه ؟

 

 

با سلام .

در ابتدا بهتر است دستتان را کمتر به آب و مواد شوینده نزدیک کنید . و از دستکش استفاده کنید . دارو های نرم کننده تا حدودی کمک کننده هستند .

/ 4 نظر / 3 بازدید
مهناز

با سلام وخسته نباشيد من دختری ۲۱ ساله هستم واز تيرگی پوست دستم ناراحتم مخصوصا که در اين فصل سال هم تيره تر ميشود وهرگونه کرم مرطوب کننده هم استفاده ميکنم باز هم تيرهتر ميشودخواهش ميکنم کمکم کنيد البته صابونهای مختلف هم اثری ندارد. با تشکر از شما

پسري هستم 25 ساله .پوست دستم خشك وكرخ هست بعضي مواقع ترك مي خورد و خون مياد .تازگي ها هم از پوماد جي استفاده ميكنم ولي پوستم جوري شده كه داره كنده ميشود و لكه هاي سفيد بجا ميماند .چه كار كنم ؟

ملینا

با سلام آقای دکتر بنده بر خلاف صورتم که جوان است دستهایم خیلی پیر شده و روی بند انگشتانم پینه بسته و رگهای دستم هم بیرون زده و باد کرده همیشه دستامو قایم میکنم یخواست بدونم راهی هست که دستهایم زیبا شود تو رو خدا من را راهنمائی کنید خیلی غصه میخورم چون در آینده که بخواهم ازدواج کنم رو نمیشه تو مراسم عقدم داماد تو انگشتم حلقه کند. ممنونم اگر راهنمائیم کنید

افرا

با سلام من شنیده ام که علت کک ومک روی دست هاافزایش سن است اما من بسیار جوانم و18 ساله ام وروی دستم کک ومک زده می خواستم درمانی برای این پیدا کنم.