لیزر دور چشم

نویسنده: هاله

دوشنبه، 18 خرداد 1383، ساعت 13:37

خانمی هستم ۳۳ ساله که در زیرچشمانم خطوط یا چروکهایی وجود دارد . می خواستم بپرسم که بااستفاده ازلیزر می توانم این چروکهارابرطرف کنم یاخیر؟ و هزینه آن چقدرمیباشد.

E-mail:  ha_etemadi@yahoo.com

باسلام

بله می توانید با لیزر اربیوم درمان کنید.لیزر هر نوبت هر دو چشم یکصد هزارتومان است

/ 5 نظر / 11 بازدید
فرزاد

وبلاگ قشنگت رو ديدم. خيلی لذت بردم. هيچ ميدونی يه عکس به اندازه ده صفحه متن ميتونه به مخاطبش مطلب برسونه و چقدر گذاشتن عکس توی پرشين بلاگ سخته و ما اين مشکل رو برای شما حلش کرديم اگه ميخوای توی وبلاگت عکس بذاری کافيه رو آدرس سايت کليک کنی.

آرزو

با سلام آقای دکتر آیا صحت دارد که استفاده از دستگاه مو کن(اپی لیدی) برای زیر بغل ریسک لنفوم را افزایش ميدهد؟ آ يا برای جلوگيری از جوش زدن صورت بعد از اصلاح کردن راهی هست؟ پيشاپيش از پاسختان متشکرم

آوا

با درود فروان خسته نباشید من آوا هستم الن 29 سالمه ولی تا جایی که یادم هست ازسن 22سالگی پوست زیرچشمم چروکای خیلی ریز بوده و تو هوای سرد و زمستونا و همین طور وقتی خسته ام و استرس و اظطراب دارم این چروکا شدیدتر میشن ولی بقیه صورتم عالیه و پوست خوبی دارم به نظر شما چی کار کنم بوتاکس که شنیدم بعد شش ماه بر میگرده میشه راجع به لیزر وجزییاتش و دوامش برام توضیح بدین ممنون میشم .

رفع دانه های اطراف چشم که ارثی هم هستن وتعدادشونم زیاده درچندجلسه انجام میشه وباچه فواصلی.مثلاچندماه یکباره؟وهزینه هرجلسه چقدر؟

شیما

باسلام دختری هستم 26 ساله که در زیر چشمانم مو دارد زائد نیست اما نشان میدهد میخواستم لیزر شود آیا آسیبی به چشم وارد می شود یا عوارضی دارد باتشکر