بتامتازون

نویسنده: simu

یکشنبه، 21 اسفند 1384، ساعت 22:6

دکتر کرم یا لوسیون بتامتازون موضعی که برخی از همکارانتون برای رفع ریزش موی ارثی تجویز می کنند چه علت خاصی داره ؟ واقعا روی ریزش مو تاثیر می گذاره ؟ ببینید سوال من تکراری نیست . پس لطف کنید طبق قولی که دادید که به سوالات غیر تکرار پاسخ می دهید به این سوالم پاسخ بدید . متشکرم . راستی کرم بتامتازون ۱٪ می دهند یا قطره بتامتازون ۱٪ ...

E-mail:  وارد نشده است

باسلام

سوال تکراری تیست ولی صورت مسءله مورد تردید است چون این دارو در ریزش موی ارثی جایگاهی ندارد

/ 21 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی

اتفاقا بتامتازون از عوارضش پر مویی و رویش مو هست معمولا هم به صورت آمپول را در minoxidil میشکنند دکی جووووووووووووون

ابراهیم هرمزی

سلام سرم بوسته وزخم میشه ازبتامتازون لوسیون استفاده میکنم خوب نمیشه چه دارویی مصرف کنم

افرا

متاسفانه دختر 8 ساله من دچار ریزش مویی در انددازه ی یک ناخن شده که با مراجعه به دکتر متخصص پوست ومو ،پماد بتامتازون برای ایشون تجویز گردیده.ومن هنوز تردید دارم که این دارو تا چه حد می تواند موثر باشد.الان هم که میبیینم شما عنوان کدید این دارو در ریزش مو جایگاهی ندارد.

پروين

ايا بتامتازون در بهبودي تاتو موثر است -متشكرم

ali akbar

با سلام و خسته نباشی میخواستم بدونم قطره ی بتامتازون برای جلو گیری از ریزش مو است؟

sahar

با سلام.دكتر من آلرژي داشتم به كلينيك آلرژي رفتم و يك سري واكسن استفاده كردم خوب شدم ولي در بعضي مواقع كه پوستم خارش ميگيره يا از حمام ميام به بدنم كرم بتامتازون ميزنم قبل از اين كه به كلينيك برم دكتر ها بهم داده بودن احساس ميكنم عادت كردم نميزنم بدنم خارش ميگيره لطفا بگين چيكار كنم ممنون.نكنه عوارض بدي داشته باشه.

سوره

سلام. بتامتازون برای ریزش موبسیار مفید است. من دو ساله خودم مصرف می کنم. اگه با ماینوکسیدیل پنج درصد ترکیب بشه بهتره.

maryam

با سلام و خسته نباشی، من حدود 3 ساله پیش یه زخم خیلی کوچک پشت سرم در اومد.دکتر رفتم گفت حساسیت به شامپو داری وباید از شامپو بچه استفاده کنی و پماد بتا متازون و کانازول بهم داد و بعد از استفاده خوب شدم ولی در اثر خارش دوباره این زخم دراومد و بزرگتر شد حالا دیگر واقعا نمیدونم چیکار کنم....

خسروی

ریزش موی من ارثی بوده و تقریبا طاس هستم اما از زمانی که قطره بتامتازون برای دیزش پولکی و عصبی اطرلف سرم استفاده کردم میانخ سر هم که طاسی ارثی داشت مو در آورد .این با سخن دکتر اتدکی در تضاد هست .چرا؟

noisha

به نظرم بهتر بوود جواب سوالشونو بدید تا اینکه نقد کنید[خمیازه]