کلویید یا گوشت اضافی

سوال:‌

سلام آقای دکتر من پسری هستم 21 ساله حدود یک سال و نیم پیش بر اثر یه حادثه از ناحیه گردن آسیب دیدم و با مراجعه به بیمارستان گردن من رو عمل کردند و جای بخیه ها به صورت گوشت اضافه روی گردنم باقی مانده است اندازه این گوشت اضافه اندازه بند انگشت شصت است و برجستگیش نزدیک به نیم سانت است و باعث شده تو موقعیت شغلیم برام مشکل ساز بشه می خواستم بدونم می شه با لیزر یا کار های دیگه بطور کامل از بین بره یا نه؟ و اگر می شه با توجه به اندازه هایی که گفتم می شه بگید هزینه اش چقدر است؟ و یک سوال دیگه لیزر کردن همراه با درد و سوزش است؟ با تشکر فراوان از شما دکتر عزیزاینم عکس گردنم

----------------------------------------------------------------------------------------

پاسخ:‌

باسلام
با فریز .لیزر .دارو وتزریق موضعی استرویید در این مورد کمک کننده است ولی کامل از بین نمی رود می توان همسطح پوست کرد ولی سطح ضایعه پوست متفاوتی از پوست طبیعی دارد
/ 6 نظر / 4 بازدید
taran

من دختري 27 ساله هستم از 7 سال پيش روي جناق سينم كلوييد تشكيل شده ولي الان مرتب داره دور و اطرافش هم باز ازينا در مياره راهنماييم كنيد چيكار كنم كه جلوگيري بشه از دوباره ايجاد شدن اين كلوييد ها ممنون.

فاطمه

سلام وقتتون بخیر آقای دکتر.مشکلی که دارم اینه که در اثر اگزمای زیر چشم که ملتهب میشد و قرمز و خارش هم داشت به دکتر مراجعه کردم، کرم میموزا و کرم ترکیبی تجویز شد که بعد یک هفته استفاده دوباره التهاب و خارش زیر چشم برگشت و تمام جوشهای زیرپوستی به رو آمد، با مراجعه دوباره 20 عدد قرص روآکوتان تجویز کردن، میخواستم بدونم تجویز این قرص تو این مرحله ضرورت داشت؟!

ايلار كياني

سلام اقاي دكتر من يه پسر 21 ساله هستم پوستم سبزه روشنه ايا امكان داره كه پوست من از سبزه به حالت سفيد تبديل بشه؟به هر روشي دارو يا ليزر؟

سلام،خانمي هستم33 ساله كه به علت در رفتگي لگن در 2 سالگي جراحي روي پاهام انجام شد كه بخيه هاي كنه و برجسته روي ران پام بسيار آزارم ميده، مي خواستم ازشما بپرسم آيا ميشه ازبين بره چقدر هزينش ميشه؟

امیر برزگر

سلام خالی به به قطر تقریبی 3 میلی متر بالای میانه ابروهای من وجود دارد. با مراجعه به دکتر گفتند که احتمال ایجاد گوشت اضافی پس از جراحی و برداشتن خال وجود دارد. من 21 ساله و دارای پوست کمی سبزه هستم به نظر شما چه کار کنم؟؟ برداشتن این خال برای من حائز اهمیت است

علی

سلام آقای دکتر خواهش میکنم سوال منو جواب بدید پسری 22ساله هستم چند ماه پیش مورد خفت گیری قرار گرفتم و این بی انصافها نزدیک به 15-16ضربه چاقو روی هر دو بازوم زدند که جای تمامی آنها مانده و این موضوع بسیار آزادم میده به طوری که خجالت میکشم لباس آستین کوتاه بپوشم .آیا با لیزر یا هر طریق دیگری میتوان جای آنها را از بین برد؟؟؟