زردی پوست


نویسنده: milad
چهارشنبه، 4 تیر 1382، ساعت 21:45

سلام برای از بین بردن زردی پوست وموی زائد صورت میتوان از لیزر استفاده کرد؟ ایا ضرری دارد؟

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است
***********************
باسلام
موی زاید بخوبی با لیزر از بین می رود ولی زردی پوست بستگی به علت ان دارد واگر از متخصص پوست کمک بگیرید ضرری برای شما ندارد

/ 5 نظر / 7 بازدید
iraj abivand

با عرض سلام و خسته نباشيد پسري هستم 23 ساله گزاشتن هنا چه فوايدي از نظر رشد و مقاومت مو دارد؟ چه نوع غذاها يي براي تقويت مو وجود دارد ؟ آ يا يوقا تآ ثيري بر تقويت مو دارد ؟ چه نوع آمپولي برا ي قطع ريزش موي ارثي وجود دارد ؟

iraj abivand

باسلام پسری هستم ۲۴ساله مهمترين دارويی که ميتونه به جلوگیری از ريزش موی ارثيدخالت داشته باشه کدامها هستند ؟ ورزش کردن (که ميگن باعث ميشه خون لای پوست سر خوب جريان پيدا کنه )ميتونه از ريرش آن جلوگيری کنه؟

mehran

ا عرض سلام پسري هستم 23 ساله قبل از هر چيز تشکر ميکنم از زهماتتون در اين برنامه بنده قبلا صاحب موهاي پرپشت و ضخيمي بودم طوري که جلب توجه دوستانم و حتي افرادي که نمي شناختم بود که ريزش موهام بعد از اتمام خدمت سربازي شروع شد (که يک سال پيش بود ) اول از همه موهام نازکتر شد بعدش متوجه سفت شدن پوست سرم شدم و بعدش هم که شروع به ريزش کرد و حالاهم سرم روز به روز کم پشتتر ميشه (از قسمت جلو و راءس سر )اين هم خدمتتون عرض کنم که برادر بزرگي دارم که موهاش پرپشته يعني اگه يزش موهام ارثيه ّچرا موهاي اون نميريزه؟ خلاصه اين موضوع به حدي روانيم کرده که خلاصم نميکنه .حالابا توجه به گفته هايم لطف کنيد به من بگيد که 1چه نوع شامپويي مصرف کنم ؟ 2ّ از چه مکملهايي استفاده کنم ؟ 3مهمتر از همه نظرو توصيه هاي شما چيه؟ (ببخشيد که زياد شد)

محسن

سلام خسته نباشید... من پسری ۱۸ ساله هستم که موهایم سفید شده است و رفته رفته در حال افزایش است ..اگر راه حلی یا داروی برای پیشگیری است به من بگویید... و اقای دکتر این ریزش موی بیش از حد منو کشته اگر راه حلی یا داروی برای پیشگیری است به من بگویید ... خیلی خیلی ممنون میشم

محبوب

سلام من 18 سالمه.موهای پر پشتی داشتم از سه سال پیش یه قسمت سرم کاملا سفت میشه و پر شوره های که به پوستم چسبیده و یه جا جمع شده و وقتی میکنمش زیرش پر زخمو خون هست.از خیلی درمان ها استفاده کردم ولی بی فایده بوده و موهای به شدت میریزه .کمکم کنید خواهش می کنم. ببخشید جواب سوال هامون به ایمیل فرستاده میشه یا روی سایت؟