قرص دیان

نویسنده: مینا

یکشنبه، 15 شهریور 1383، ساعت 13:3

با سلام آقای دکتر سوال من راجع به قرص دیان میباشد.این قرص را یک متخصص پوست برای جوش صورت من تجویز کردند البته هم برای جوش هم پیشگیری از بارداری من۲۱ روز از این قرص استفاده کردم ولی نتیجه ای نگرفتم و فکر میکنم جوش صورتم بدتر شده ایا این قرصها موجب بروز لک میشوند من از کرم کترل هم هر شب استفاده میکنم واز ضد افتاب فتودرم مایع. آیا من قرص خود را قطع کنم یا دوباره دوره دوم ان را شروع کنم. با تشکر

E-mail:  وارد نشده است

باسلام

این دارو در افرادی که جوش صورت مقاوم به درمان دارند داروی خوبی است . کمی حوصله کنید نتیجه می گیرید برای جلوگیری از لک پوست از افتاب دوری کنید

/ 31 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیرین

من با مصرف قرص سپترو کامیوند مشکل دارم و حالت کرختی و بی حالی می گیرم لطفا راهنمایی کنید

با سلام خدمت آقای دکتر پزشک من برای درمان هورمن مردانه ام قرصهای اسپیرونولاکتون و سیپروتون کمپاند تجویز کرده است ولی من از وقتی این قرصها را مصرف میکنم نه تنها نتیجه خاصی ندیده ام (ریزش موهایم قطع نشده)بلکه میل جنسی ام را کاملا از دست داده ام و این مسئله مرا نگران کرده است(من مدت 2 هفته است که این قرصها را مصرف میکنم) من در سالهای پیش نیز همین درمان را بارها داشتم ولی به چنین مشکلی برخورد نکردم.حدود 3 سال پیش من از قرصهای دیان آلمانی استفاده کردم(برای 6 ماه)این قرصها به شدت موثر بودند. ایا بهتر نیست این بار هم ازهمان دیان خارجی استفاده کنم .(هرچند که این قرصها در ایران وجود ندارند ولی من میتوانم سفارش دهم از خارج از کشور برایم بیاورد)

kefa

آیا قرص دیان باعث چاقی میشود متشکرم

سارا

سلام میشه ردر مورد پی آر پی توضیح بدین ؟ برای رشد مجدد موها خوبه؟[ناراحت]

سارا

سلام خسته نباشید دکتر امکانش هست که بشه قرص دیان رو از داروخانه تهییه کرد یا حتما با نسخه پژشک باید تهییه بشه ممنون

ستاره

سلام آقای دکتر این دارو را متخصص پوست برام تجویز کرده . شش روز مصرف کردم بعد شش روز یادم رفت 3روز یادم رفت مصرف کنم روز 4 عادت شده حالا باید چکار کنم میترسم ؟

مانا

آیا مصرف قرص دیان باعث چاقی میشه چون من خودم یه 8 تا 10 کیلو اضافه وزن دارم

نسترن

سلام.دختری 15 ساله هستم و مدت 8 ماه است که ریزش مو دارم ازمایش هایم همه خوب بوده البته 1 سال قبل رزیم گرفتم و 9 کیلو کم کردم . متخصص بوست برای من قرص سیبروترون کامباند تجویز نمود.چه مدت باید این قرص را مصرف کنم؟ ایا عوارض زیادی دارد؟

Atefe

سلام آقای دکتر خسته نباشید...من امروز وقت دکترم بود که ب علت ریزش مو بهشون مراجعه کرده بودم و ایشون بهم قبلا حدود ۳ ماهه پیش فیناستراید،اسپرینولاکتون و اکوفان داده بودن ک مصرف میکردم اما امروز قرص دیان ۳۵ رو هم ب قرصای قبلیم اضافه کردن چون من عادت ماهیانم بشدت بی نظم شده و من اینو ب دکترم توضیح دادم.گفتن ک از روز پنجم قاعدگی مصرف کنم ک ۴۲ عدد قرص دیان هست. میخواستم بدونم این قرص عوارض جدی داره آیا؟؟من ۱۸ سالمه و مجرد هستم،این قرص در آینده مشکلی برای بچه دار شدنم ایجاد نمیکنه؟؟؟شنیدم جلوی رویش مورو میگیره این درسته؟؟؟ ینی من ک موهام ریخته و دارو میخورم تا دربیاد،این قرص دیان جلوشومیگیره؟؟ شرمنده سوالاتی زیادی پرسیدم اما جواباشون واقعا برام حیاتیه.ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

خاطره

سلام و خسته نباشید ممکنه قرص دیان باعث چاقی بشه؟این قرص بخاطر تنظیم پریودی بعد از زایمان برای من تجویز شده.مرسی