موی سفید

نویسنده: ary
یکشنبه، 8 تیر 1382، ساعت 14:52

سلام و خسته نباشید، حدود ۳۰ سال سن دارم ولی خیلی از موهام سفید شده، یک کم مربوط به ارثی بودن است ولی سفیدی اونا بیشتر از این حد است. می خواستم بپرسم که آیا چاره ای داره و می شه غیر از استفاده از رنگهای گیاهی یا شیمیایی فکر دیگه ای به حال اون کرد؟ ...... با تشکر فراوان.

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است
*******************************************************
نویسنده: پسر 17 ساله
*********************
با سلام
با توجه به سن شما خیر کار دیگری نمی توان کرد

/ 4 نظر / 7 بازدید
بهار

۱- راه درمان جوش های زير پوستی چيست؟(منظور جوش های هورمونی می باشد.) ۲-اگر ريشه ی مو سوخته باشد امکان کاشت مو وجود دارد.

باهره

سلام خسته نباشيد من ۳۰ سال سن دارم از ۱۸ سالگی موهای من شروع به سفيد شدن کردند و در حال حاضر تعداد زيادی از موهای من سفيد هستند و مجبور به رنگ کردن مداوم آن هستم آيا راهی برای درمان يا جلوگيری از پيشرفت سفيدی هست؟اگر هست لطفا بگويید تا با شما تماس بگيرم.در ضمن سفييدی موی من زمينه ارثی دارد(پدرم هم از۱۴-۱۵ سالگی موهايشان سفيد شده بود).منتظر راهنمايی شما هستم.ممنون.

مهران

سلام.من می خواستم بدونم ایا درمانی برای جوش هام هستش.هر چی کردم خوبتر که نشودم بلکه بدترم شودمایا از اکوتان استفاده بکنم

حامد حسن زاده

سلام.من۲۱سال دارم و موهای من دارند يکی يکی سفيد می شوند و بيشتر جلوی مو هايم سفيد شده اند.زمينه ی ارثی در خانواده ی مادری نيز وجود دارد. خواهش مي کنم به من کمک کنيد.