اسیب دیدگی پوست

نویسنده: alimohammadi

پنجشنبه، 26 آذر 1383، ساعت 22:1

چگونه میتوان شلی وافتادگی بوست صورت را بر طرف نمود؟

باسلام

دوری از افتاب ،استفاده مداوم از ضدافتاب،چرب نگه داشتن پوست و محافظت از گرما و سرمای شدید و تغذیه مناسب

/ 5 نظر / 7 بازدید
steve

من مردی هستم ۳۳ ساله . مشکلم کمبود مو در ناحيه صورت مقصودم ريش و سبيل است. آيا برای مشکل خاص من راه حل بخصوصی در وهله اول با استفاده از داروی ژزشکی وجود دارد تا با استفاده آن اميد داشته باشم تا مانند ديگر مردان دارای رشد و تراش خوردن دايمی و طبيعی موهای به اندازه متاسب و طبيعی ريش و سبيل برای هميشه باشم. خواهشمندم مرا راهنمايی کنيد. مضحکه ديگران بيش از هر زخم نيشداری دل و فکر را می آزارد بی اينکه گناهی مرتکب شده باشی يا خو خواستار اين عارضه ناخوشايند کاملا طبيعی بوده باشی. اميدم به شماست ساعت ها اينترنت را جستجو کردم تا اتفاقی سايت شما را داشتم چون رويم نمی شد مشکلم را رو در رو با کسی مطرح کنم تا ايشان اسم و آدرسی از شما به من بدهند. با تشکر فراوان

steve

برای درمان بی ريشی و سبيل نيز که با آن است آيا راه حل درمانی يا دارويی وجود دارد برای مرد ۳۳ ساله؟

باران

سلام من دختری 24 ساله هستم که در فروردین 89 عمل جراحی در ناحیه شکم داشتم.اسکار از ناحیه زیر سینه تا ناف ادامه دارد بعد از عمل هم از کرم رژودرم استفاده کردم اما تاثیری نداشت.خواهشمند است راهنماییم کنید.

باران

من 24 سال دارم.می خواستم برای روشن و سفید شدن پوست صورتم راهنمایی ام کنید.از وبلاگ خوبتون کمال تشکر را دارم.

ستاره

بنام خدا سلام خیلی نگران و مضطربم پوست دست های دختر کوچلوی 9 ساله ام از انگشتان شروع شده و بلند شده و کنده می شود ..دارد به کف دستش می رسد و منظره ی زشتیست که آزارش می دهد بعضی از انگشت هایش که پوست یک تکه انداخته قرمز است و بجایی می خورد می سوزد یکجا دارد زخم و فرو رفته می شود هرچه سرچ کردم مورد مشابه ندیدم چکار کنم ؟ دکتر برده ام فقط گفت عفونت ادراری دارد و آنتی بیوتیک داد خواهش می کنم راهنمایی ام کنید خدایا !کمکم کن !