رفع موی زاید

نویسنده: saeid

سه شنبه، 30 تیر 1383، ساعت 21:31

با عرض سلام خدمت آقای دکتر از شما تقاضا دارم مادهای را به بنده معرفی کنید جهت از بین بردن موهای زاید بدن که اثری طولانی داشته باشد واز رشد مو واقعا جلو گیری کند متشکرم

E-mail:  وارد نشده است

باسلام

از بین بردن موی ناخواسته بطور دایم فقط با لیزر امکان پذیر است دارو چنین توانایی ندارد

/ 6 نظر / 6 بازدید
تورج

با سلام و تشکر از ايجاد امکان مشاوره آیا در مورد علاج صدف کاری صورت گرفته يا نه؟ من دکتر رفتم يک پماد ترکيبی دادند ولی بعد از يک مدت دوباره عود کرد و بيشتر شد. در ضمن روی آلت تناسلی هم افتاده که بعضا عذاب آور هست.

تورج

با سلام برای رفع سفيدی مو تبليغات ميشود. از نماينده اش پرسيدم گفت تا يک سال سفيدی مو را از بين ميبرد. ممکن است مکانيزم اين کار را توضيح بدهيد؟ و آيا واقعا موثر است؟

تورج

با سلام و خسته نباشید برای ويتيلوکا(لک سفید ) در بدن خبر تازه تری از ليزر درمانی داريد؟ يکی از اقوام ما که خانم هستند بعد از ۱۲۰ جلسه ليزر درمانی که تقريبا رنگ بدنشان ۵۰ ٪ تيره تر شده بود و تمام لکها رفع شده بودند ولی بعد چند ماه دوباره در همان جاهای قبلی (بعضی نقاط) و جاهای جديد لکه ها توليد شدند. ميخواستم ببينم راه حل قطعی برای اين بيماری پيدا شده؟

تورج

با سلام و خسته نباشيد برای اسکار پوستی درمانی وجود دارد؟(در ایران یا خارج از ایران). چون خانمی ليزر درمانی کرده اند و متاسفانه محل مربوطه سه برابر بزرگتر شده.

درمورد کپسول اکوفن می خواستم بدونم اثری درريزش مودارد

امين

با سلام خدمت جناب دکتر بنده حدود ۲۶ سال سن دارم چندسالی است از زخم پوست سرم رنج ميبرم به متخصص پوست و مو مراجعه و از شامپوهای کتوکونازول سولونيوم سولفايد و کليمبازول هم استفاده نموده ولی نتيجه ای نگرفته ام زخمها کم کم به صورتم هم سرايت کرده لطفا مرا راهنمائی فرمائيد.