جوش سر

نویسنده: مامان و بابا و دخترشون
یکشنبه، 31 فروردین 1382، ساعت 21:18

سلام جوش روی سر را باید چکار کرد؟؟؟

E-mail: fbehrokh@yahoo.com
URL: behrokh.persianblog.ir
------ ------ ------ ------ ------ ------ ------
سلام .
جوش ها ی روی سر علل گوناگونی دارند . اگر بیشتر توضیح دهید بهتر میتوانم کمکتان کنم.

/ 54 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم واحدی

سلام توروخدادرمان زخم سرراکامل بنویسیدممنونم

باران

باسلام,شوهرم پشت سرش یک غده کوچک حدود1سانتی متر دارد که اصلامشخص نیست,دردی هم ندارد,ولی وقتی آنرا فشار میدهد چرک نیمه جامد سفید رنگی خارج میشود.میخواستم بدونم چیه؟خطرناکه؟پزشک عمومی نتونست تشخیصی بده.

یعقوب مدنی

سلام .قریب 20سال هست سرم جوشهای جرکی و دردناک میزند از انواع داروهای خوراکی و محلولهای پوستی استفاده کردم.بعد از قطع دارو دوباره عود میکند . لطفا کمکم کنید . با تشکر

مهیار

با سلام پسری 28 ساله هستم حدود یک ساله که التهاب هایی شبیه به جوش زیر پوست سرم ایجاد شده هیچ گونه چرکی ندارد و با فشار دادن آنها درد ایجاد میشود .خارش و سوزش هم ندارد.در ضمن یکروز در میان استحمام میکنم .لطفا راهنمایی کنید با تشکر.

اکرم

سلام 20سالمه سرم جوش میزنه وخارش داره وهمچنین ریزش از شامپوضدشوره اویدرم و کتوکونازول 2درصد استفاده میکنم اثری نداشته 5 ماهه این شامپوهارو میزنم بایدچیکارکنم لطفا راهنماییم کنین

مهتاب

سلام من چند ساله توی سرم جوش چرکی میزنه موهامم خیلی ریخته و کم شده تو رو خدا یه دارویی چیزی بگین

عباس

آقای دکتر من مشکلی دارم که سالهاست مرا رنج میدهد و این مشکل من از سال ‏۸۱‏ شروع شد ‏،‏ سر و صورت من و گاه روی جناق سینه ام جوشهای بسیار چرکی و شدیدی می زند که بسیار خارش دارند و همراه با چرک و خون ‏،‏ جوشهای که در سر و صورتم می زنند بسیار چرکی هستند و باعث ریزش موی آن مناطق می شوند مثلأ اگر در ریش من باشد موهای آن قسمت می ریزد و پیاز مو سیاه رنگ است،بسیار خارش دارند،مدتی است بسیار شدید شده اند،دکتر پوست مراجعه کرده ام به من اریترومایسین ‏۲‏ درصد و یا صابون آنتی باکتریال می دهند ‏،‏ جدیدأ که مراجعه کرده ام کپوسول کلوگزاسیلین می دهند و یا شامپوی کتوکونازول ولی هیچ تأثیری ندارند،دکتر به من می گوید به جوشها فیلوکولیت می گویند ‏،‏ آقای دکتر خواهش من از شما این است که آیا این جوشها درمان دارد و آیا نشانه ای بیماری بدی نیست ؟ بسیار از شما سپاسگذارم که با حوصله جواب بیماران را می دهید ‏،‏ خداوند به شما سلامتی روز افزون بدهد ‏.

ghazal

سلام الان یکی دوروزه توی سر مادر من ی جوشهای سرسفید ب وجود اومده یکیشو فشار دادیم پر از چرک بود این جوشها تقریبا تمام سر مادرمو ب جز قسمت جلوی سر رو گرفته خارش و سوزش اصلا نداره اما از شدت درد نمیتونن دست ب سرشون بزنن من نگرانم چه اتفاقی افتاده؟؟؟

نغمه

سلام. من دختری 22 ساله ام. از موقع بلوغ جوش میزنم روی سر و صورتم. الان جای جوش روی صورتم مونده. و ب تازگی جوش های زیاد و بزرگ و چرکی روس سرم وسط سر دراورده ام. خیلی اذیت میشوم شامپو کتوکونازول مناسب است؟

ثمره

سلام خسته نباشیدمن دختری ۲۶ساله هستم داخل سرم چندتاجو هست ک میکنم خون میاد وروش سفیده اصلاخوب نمیشه۰هردفه بیشترمیشه۰بعضی وقتاهم توبدنم درمیادکه روش سفیده امابعدچندماه خوب میشه درمان داره?