سوزش سر

نویسنده: sare

جمعه، 20 تیر 1382، ساعت 0:47

با سلام و خسته نباشید یک سوالی داشتم من در قسمت تاج سرم وقتی دو روز از شستشوی موهایم میگذرد.شروع به سوزش و خارش شدید میکندودر همان قسمت موها روز به روز وز تر و خشنتر میشوند به طوریکه دران قسمت وبعضی از جاهای دیگر سرم موها چند لایه ای وزبر هستند هر نوع شامپویی هم مصرف میکنم فرقی نمی کند شما بگویید چه کار کنم؟ متشکرم.

E-mail:  sare1382@yahoo.fr

URL:  وارد

با سلام

مجددا به دوستان عزیز تاکید می کنم پاسخ به این سوالها بدون مشاهده ومعاینه‌کار دشواری است‌ ولی امیدوارم کمی‌ راهگشا باشد .

احتمالا شما مبتلا به شوره یا سبوره پوست سر باشید، می توانید از شامپوی ضد شوره استفاده کنید ودر صورتیکه موثر نبود به یکی از همکاران متخصص پوست من مراجََعه کنید

/ 4 نظر / 10 بازدید
حسین

با عرض سلام وادب من همیشه سر گیجه دارم ودر بعضی روزها سوزش سر به صورت لحظه ای دارم و نیز در موقع غذا خوردن تهوع واگر از یک ذره بیشتر بخورم استفراغ مکنم ودر بعضی مواقع احساس خوف مکنم که موجب گرفتگی دست و ا مشود و داخل دلم و قلبم را تحت فشار قرار میدهد.

ویدا

با عرض سلام و خسته نباشید. به مدت دو ماه است که سوزش سر دارم . وقتی ناراحتی یا مشگل خاصی برایم به و جود می آید سوزش سر را بیشتر احساس می کنم این سوزش ممکن در قسمتهای مختلف سرم نیز وجود دارد وبعضی وقتها توام با درد است موهایم هم به شدت ریزش پیدا کرده است که ناراحتی از این مسئله سوزش سرم را تشدید میکند .

ویدا

با عرض سلام و خسته نباشید. به مدت دو ماه است که سوزش سر دارم . وقتی ناراحتی یا مشگل خاصی برایم به و جود می آید سوزش سر را بیشتر احساس می کنم این سوزش ممکن در قسمتهای مختلف سرم به وجود دارد وبعضی وقتها توام با درد است موهایم هم به شدت ریزش پیدا کرده است که ناراحتی از این مسئله سوزش سرم را تشدید میکند .

افسانه

با سلام خدمت شما آقای دکتر صداقت پیشه دختری دارم که ده ساله است دوسالی است دور مفاصل زانو وآرنج دستش جوش های ریزی می زند که بسیار آزار دهنده است وملتهب وروز به روز به وسعتش اضافه می شود دو طرف چانه ی او هم زده به پلک هایش رسیده وکل آن محوطه زرشکی شده به دکتر های متفاوتی مراجعه نمودم همه گفتند اگزماست خوب می شود و قرص و پماد وآمپول ضد حساسیت تجویز نموده اند که همه کورتون دارندوموثر نبوده در ضمن من خیلی نگران هستم اگر نگران کننده است به مطب شما مراجعه نمایم در غیر این صورت مرا راهنمایی کنید