چند سوال

سلام
خسته نباشید
پسری 20 ساله هستم و چند تا سوال داشتم. ممنون میشم اگه جواب بدید:

1. من چند وقتی بود که پوست سرم خارش داشت و با خاریدن، پوستش جدا میشد. چند ماه این وضع ادامه داشت تا اینکه موهای سرم رو تیغ زدم و دیدم که پوست سمت راست و جلوی سرم قرمز شده، درس مثل اینکه خون تازه زیرش باشه و پوست پوست هم شده.  یکی دو ماهی دیگه سرم نمیخارید تا اینکه از حدود یک هفته پیش دوباره مثل قبل سرم به خارش افتاده و با خاریدن پوست سرم پوستش کنده میشه. دلیلش چیه و آیا درمانی داره؟

2. کف پام از بچگی ام (حداقل 7-8 سال قبل - تا جایی که یادم میاد) یه قسمت بیضوی با قطر حدود نیم سانت وجود داشته که پوستش مثل اینکه خشک شده، درست مثل خاک کویر قسمت قسمت شده. دو سه روز پیش متوجه شدم که یکی دیگه درست در فاصله 4 سانتی متری قبلی داره بوجود میاد و قطرش حدود 2 میلیمتر هست. این هم چیست و درمان داره؟ نیاز به عمل جراحی هست؟ عوارض داره؟

3. یک خال سیاه روی پایم دارم. حدود 6 ماه هست که احساس میکنم قطرش بزرگتر شده. در ضمن، از اول برجسته بوده و از زمانی که یادم هست این خال رو داشتم. نحوه برداشتنش چیست و آیا عوارضی دارد؟

4. برای چکاپ کرد
نویسنده:
احمد

باسلام احتمالا شما دچار درماتیت سبوره هستید ا زشامپوهای ضد شوره در قدم اول می توانید کمک بگیرید علت سرشتی است با شرایط پر استرس تشدید می شود .

با این توصیف و مشکل پوست سر تشخیص سوریازیس نیز مطرح است که لازم است توسط متخصص پوست ویزیت شوید

این خال نیز باید همه یا قسمتی از ان برداشته شود و بررسی پاتو لوژیک شود

/ 0 نظر / 3 بازدید