اتروفی پوست

سوال: 

سلام من خانمی 24 ساله هستم حدود یک ماه است که قسمت وسطهای باسنم فرو رفتگی پیدا کرده  که همراه با سفیدی است چه کار می توانم انجام دهم ایا به خودی خود خوب می شود یا درمان دارویی نیاز دارد

-------------------------------------------------------------------------------

پاسخ:

باسلام  احتمالا فرورفتگی ناشی از اتروفی پوست  به علت تزریق امپول کورتون باشد .با گذشت زمان بهتر می شود ولی از بین نمی رود شاید با عمل قابل علاج باشد
/ 3 نظر / 5 بازدید
shadi

با سلام من هم دقیقا همین علائم رو روی باسنم دارم دقیقا جای آمپولی که برای حساسیت پوستی زده بودم. اما انگار 3 ماه بعد فرورفتگی ایجاد شد! یعنی مشکل منم واسه آمپوله یا ممکنه علت دیگه ای داشته باشه؟

افسانه

من 1سال پیش امپول کورتن زدم و 1هفته بعد روی باسنم فرو رفتگی ایجاد شد،لطفا منو راهنمایی کنید برای درمانش چیکار کنم

باران

باسلام دختری هستم بیست و هفت ساله پنج سال پیش یه بسته 30 تایی قرص چاق کننده وی ای ام رو از عطاری تهیه کردم خوردم و دو سال پیش هم این کارو تکرار کردم که بعدا فهمیدم این قرص گلبول های سفید خون و زیاد میکرده از همون موقع موهام شروع کرد به سفید شدن و الان خیلی تعدادشون زیاد شده میخوام بدونم ابن قرص میتونه یکی از دلایل سفیدی موهام باشه .ممنونم[لبخند][لبخند]