*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

لیزر خال
ساعت ٢:٠٢ ‎ب.ظ روز جمعه ٢۱ امرداد ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

سلام.
چهار ماه پیش خالهای صورتم توسط یک متخصص پوست لیزر شد.همان ابتدا پزشک گفت دو ماه دیگه مجددا مراجعه کن تا اگر از خالها چیزی باقی مانده باشه,مجددا لیزر کنم.
دو ماه بعد مجددا مراجعه کردم.متاسفانه تعداد زیادی از خالهایی که لیزر شده بود هنوز اثارش دیده میشد.
پزشک مجددا لیزر کرد.علاوه بر خالها تعدادی جوش چربی رو هم لیزر کردند,اما بعد از یک هفته جوشها بحالت قبل برگشت,و خالها هم هنوز از اثارش خیلی ریز باقی مانده.بنظر شما روش پزشک من صحیح بوده و یا باید در همان مرحله ی اول تمامی خالها و جوشهای چربی از بین میرفت?با وجود گذشت دو ماه از اخرین عمل لیزرم,ایا میتونم باز خالهای باقی مانده و جوشهای چربی رو لیزر کنم?ایا اینکار موثر هست,یا برای پوست ضرر داره?ایا برای از بین بردن لکه های قهوه ای نیز که از اثار خالها بجا مانده میشه از عمل میکرودرم استفاده کرد?
با تشکر.

باسلام البته نوع لیزر را ننوشته اید ولی اگر اربیوم باشد بله گاهی این گونه می شود با تکرار یکماه بعد درست می شود .لک های ناشی از لیزر هم با دارودرمانی خوب می شود .وضرری برای پوست ندارد