*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

جوش و رواکوتان
ساعت ۱۱:٠٧ ‎ق.ظ روز جمعه ۳۱ تیر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:
با سلام. دختری 25 ساله هستم.برای درمان جوش های روی صورتم از داروی دکوتان استفاده می کنم .صورتم خیلی بهتر شده ولی جوشهایی که روی باسنم میزد هنوز به قوت خودش باقیه .می خواستم بپرسم آیا محدوده اثر دکوتان فقط روی صورته یا نه و مورد دیگه اینکه این جوشا نزدیک دوره پریودیم زیاد می شه . از لحاظ کیست هم سونو دادم مشکلی ندارم. برای این جوشا باید چه کار کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
باسلام خیر اثر این دارو محدود به صورت نیست .اولا ممکنه ضایعات روی باسن کورک باشه و نیاز به درمان انتی بیوتیکی داشته باشد . ثانیا ممکنه علت جوشها هورمونی باشه که به رواکوتان خوب جواب نمی ده . مدت زمان شروع دارو هم مهمه اگر در ابتدای درمان هستید . ممکنه کمی دیرتر ان جوشها پاسخ دهد .