*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

چند سوال
ساعت ٦:۳٤ ‎ب.ظ روز جمعه ٢۱ شهریور ۱۳۸٢   کلمات کلیدی:

نويسنده: طاها_GBF

يكشنبه، 16 شهريور 1382، ساعت 23:57

با سلام و خسته نباشيد ريزش موهاي من ارثيه ) پسري هستم 23_24 ساله ) چون جواب سوالي که ما از شما مي پرسيم خيلي طول مي کشه، به خاطر همين سولات رو جمع کردم که يکجا از شما بپرسم1: قرص 5ميلي ( فيناستريد ) کار پروپشيا را انجام ميده؟ 2 قرص Spironoloctone چه نوع قرصيه؟ 3 موقعي که به يک دکتر متخصص پوست و مو مراجعه کردم گفت که موهايت را کوتاه نگه دار آيا تاثيري داره؟ 4 آياخوداِرضارضاعي در ريزش مو دخالت داره؟ آيا حنا گزاشتن به تقويت ريشه موتاثيري داره؟ عوارض چطور؟ چه نوع غذاهايي به ريزش يا تقويت مو تاثير داره؟ تشکر از شما.

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

باسلام

خير شما بايد از قرص پروپشيا ی يک ميلی گرمی استفاده کنيد، قرص اسپر ينولاکتون با انسداد گيرنده هورمون مردانه در فوليکول موی خانمها از رشد موی زايد درانها جلوگيری می کند، خير  موی کوتاه يا بلند اگر بهداشت حداقل برای ان رعايت شود تاثيری در رشد يا ريزش مو ندارد، خير دخالت ندارد ، در اين مورد مطلبی که بطور مشخص از تاثير حنا در تقويت مو صحبت کرده باشد نديدم ،ميوه جات سبزيجات غلات شير و فراورده های ان نوشابه هایپ که سرشار از ويتامين ب است گوشت و منابع تامين اهن