*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

کاشت مو
ساعت ۸:٥۳ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٤ خرداد ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

با سلام
من متولد 1364 هستم. پدرم و به طور کلی خانواده پدرم مشکل ریزش مو ندارند(خیلی هم مو پر پشت دارند).فقط پدر مادرم طاس هست.از 2 سال پیش موهایم شروع به ریزش کرد که با مراجعه به پزشک در همان ماه اول شروع به مصرف دارو کردم.ماینوکسیدیل آمریکایی/فینپشیا خارجی/شامپو alpecin آلمانی/ گاها zink plus و برخی ویتامین ها.باور کنید در این دو سال خیلی مراعات کردم هر روز حمام میرفتم و 30الی40دقیقه شامپو را روی سرم باقی میزاشتم. کار بعد از ظهرم را تعطیل کردم و اصلا از خانه بیرون نمیامدم تا ماینوکسیدیل اثرش از بین نره.والا من مهندس عمرانم و به خاطر این قضیه بعد از ظهرها تو کارم ضربه دیدم.به بهانه های مختلف خونه اقوام نمیرم(خجالت میکشم).حقیقتش از لحاظ روحی خیلی ضربه دیدم .هیچ کدوم از پسر خاله هام مشکل منو ندارند.چرا من باید داشته باشم؟؟؟؟!!!حالا کاشت مو دقیقا مثل مو واقعی است؟؟چند روزه این کار انجام میشه؟؟؟خداییش به کمک و مشاوره نیاز دارم.
خدایا چه گناهی کردم؟؟؟؟!!!

باسلام بله کاشت مو اگر بانک مو ی خوبی داشته باشید کاملا می شود طبیعی باشد .یک یا دوروز بستگی به وسعت منطقه طاسی کار دارد .موفق باشید