*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

درمان جوش با رواکوتان
ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٤ خرداد ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:
سلام من 28 سال دارم و مشکل جوش صورت داشتم دو سال پیش تحت درمان یک پزشک قرار گرفتم و با مصرف تتراساکلین تو یه مدت 15 ماهه تقریبا خوب شدم اما پس از سه ماه جوشهای صورتم از اولش هم بدتر شد جوش های زیرپوستی و چرکی بزرگ و شدید زدم و مخصوصا روبینیم سوراخهای ریزی بود که با فشار ازش چرک خارج میشد. حالا دکتر بهم ایزوترتینوئین 20 میلی داده که روزی یک عدد بخورم و اینکه تتراسایکلین هم گفته دوباره مثل قبل شروع کنم هر دوازده ساعت 2 تا 250 میلیگرمی. حالا تو اینترنت و دستور دکوتان دیدم که این دو تا رو نباید باهم مصرف کرد دکترم بهم گفت یکیشو صبح بخور یکیشو عصر. من الان از ترس فقط تتراسایکلین رو میخورم اما خوب نشده هنوز جوشام.
میخوام بدونم مشکلی نیست که دکوتانم با تتراسایکلین بخورم؟
اصلا چرا باید با دکوتان تتراسایکلین هم خورد؟ مگه دکوتان به تنهایی کافی نیست؟
اگه نمیشه باهم خورد یه جایگزین مناسب و خوب برای تتراسایکلین معرفی کنید.
خواهش میکنم حتما جوابمو بدین من خیلی نگرانم. ممنون

باسلام خیر نباید این دو دارو با هم مصرف کنید .اگر شما  حد اقل 60کیلوگرم وزن داشته باشید یک عدد در روز برایتان کم است و کمکی به شما نمی کند .معمولا با رواکوتان نباید داروی دیگری استفاده کرد