*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

جوش یا برجستگی پرخون
ساعت ٩:۱٧ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

با عرض سلام.من پسری هستم 28 ساله که در ناحیه خط ختنه الت تناسلی ام 10 سال شاید بیشتر جوشهای زده که بیشتر هم شده است که موقعی که با فشار دست به انها میزنم یا چیزی به انها بخورد خونریزی شدیدی می کنند که با اب سرد خونریزی را دفع میکم ولی باز هم عین اول به حالت قبل یر میگردند که جوش یا چیزهای دیگر پر خون هستند که مرا برای اینده ناراحت میکند ومنظره زشتی درست کرده اند لطفا اگر دارویی و هر چیزی هست کمکم کنیدو از رفتن به دکتر خجالت میکشم و من مجرد هستم خواهشا" کمکم کنیدو اسم بیماری وچرا بوجود امده است و راه درمان انرا برایم بگویید و از ازدواج  هم خالت میکشم به خاطر این جوش های خونی لطفا" جواب رو به ایمیلم بفرستید.

باسلام با این توضیح احتمالا انژیوکراتوم باشد که ضایعات عروقی وبیشتر در نواحی تناسلی است بیماری خطرناک ویا مسری نیست ارتباطی هم به مسائل جنسی ندارد .درمان ان هم مشکل نیست نگران نباشید