*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

 
ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۳٠ امرداد ۱۳۸٢   کلمات کلیدی: سوریازیس

نویسنده: حمید

دوشنبه، 27 مرداد 1382، ساعت 3:14

با سلام و خسته نباشید به شما مردی ۳۸ ساله هستم از شش سال پیش لکه های سفیدی به اندازه یک دکمه پیراهن و کوچکتر روی پا ودست وهمچنین آرنج وزانو هایم پیدا شده که البته تعداد آنها زیاد نیست وکم و زیاد هم میشود در ضمن روی بعضی ناخنهایم همین لکه ها وجود دارد به دکتر مراجعه کردم گفتندند داصدف میباشد نظر شما چیست آیا پرهیز غذا یی دارد ؟ چه دارویی استفاده کنم؟ آیا این عارضه بصورت کامل رفع میشود؟ با تشکر

E-mail:  balouch@noavar.com


با سلام

توضیحات شما برای تشخیص صحیح ، کافی نیست ولی اگر بیماری شما داء الصدف یا سوریازیس باشد پرهیز غذایی ندارد .داروهای زیادی برای درمان این بیماری موجود است که با توجه به شدت و وسعت بیماری و همچنین نوع آن متفاوت است . این بیماری ممکن است که در یک زمان از زندگی به بعد دیگر بروز نکند .ولی به هر حال چون بیماری ژنتیکی است ، همیشه در فرد احتمال عود وجود دارد .