*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

الوپسی
ساعت ٧:٠٥ ‎ب.ظ روز جمعه ٩ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

با عرض سلام

جناب آقای دکتر حدود چند ماه پیش به علت مشکل آلوپشی در یک منطقه از سر خدمتتون رسیدیم. بعد از ملاقات با جنابعالی به شهرستان برگشتیم. اما پس از مراجعه به داروخانه با توجه به اینکه داروی مربوطه وجود نداشت قرار بر این شد که داروخانه اقدام به سفارش دارو از تهران کند. در این فاصله متوجه شدیم که موها در منطقه مبتلا خود به خود شروع به رشد مجدد نموده اند و محدوده ریخته شده کوچکتر شده است. می خواستم نظر جناب عالی را در رابطه با شروع مصرف دارو بدانم. اینکه لزوم یا منعی در رابطه با مصرف دارو وجود دارد یا نه؟ ( با توجه به اینکه بیماری رو به بهبود است ولی هنوز کامل نشده است)

باسلام بله امکان دارد که الوپسی خودبخود هم بهبود یابد و معمولا با دارو سریعتر خوب می شود.بهر حال اگر ظاهر بیماری شما را ناراحت نمی کند می توانید صبر کنید بهبود می یابد