*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

کاشت مو
ساعت ٦:٤٧ ‎ب.ظ روز جمعه ٩ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

جناب دکتر سلام

از افغانستان یکبار دیگر شما را زحمت میدهم. نسبت چندین ناراحتی پی هم که در زندگی داشتم با ریزش شدید مو سردچار شدم که یک قسمت اعظم از انرا از دست دادم. طبق معاینات دکتران اینجا گفتند که در هر سه تار مو یک تار انرا از دست دادی ... در قسمت وسط سر و فرق سر احساس بیشتر خالی بودن مو هایم را میکنم. به خدمت شما که عنقریب امدنی هستم ایا دارو تجویز میکنید یا کشت مو؟ اگر کشت مو باشد چه مدت بعد کوک های ان برداشته میشود؟ چونکه میخواهم این زحمت را هم روی شما بیندازم نه دوکتوران ما در اینجا. و ضمننا در طرف چپ صورتم یک داغ جوش دارم تقریباَ بزرگ است ایا میشود با لیزر یا کدام روش دیگر کمی تداوی شود؟

باسلام هم می توانید دارو مصرف کنید و هم کاشت انجام دهید . 2هفته بعداز کاشت مو  بخیه ها کشیده می شود. جای اسکار جوش با لیزر ونیز عمل می توان درمان کرد