*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

کاشت مو
ساعت ۳:٠٥ ‎ب.ظ روز جمعه ٩ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:
سلام وعرض خسته نباشید.یه سوال داشتم که خواهشمندم پاسخ بدین چون زندگی منو حسابی مختل کرده.من زمینه ارثی ریزش مو دارم و این به همراه اینکه سال پنجم پزشکی هستم و خودتون مسدونید که استرس چه بلایی سر آدم میاره کمک کرده تا به شدت ریزش مو پیدا کنم طوری که کاملا پوست سرم معلومه.آیا درمان دارویی برای رویش مجدد وجود داره؟اگه مو بکارم دوباره بعد چند سال ریزش پیدا میکنن؟آیا موی کاشته شده رو میشه رنگ کرد یا آرایش کرد و از کلیپس استفاده کردو.....؟

با سلام بله درمان دارویی زیادی برای ریزش مو وجود دارد ولی باید بدانید که ریزش موی ارثی را باید بطور دائم دارو مصرف کنید . کاشت مو تنها درمان قطعی ریزش موی ارثی می باشد و حتما می دانید که موی پشت سر که برای کاشت مو استفاده می شود فاقد گیرنده هورمونی است و هرگز نمی ریزد .بدون شک می توانید رنگ کنید اصلاح و هر کاری که با بقیه موها می کنید با موی کاشته شده می توانید انجام دهید