*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

سوریازیس
ساعت ۳:٢٠ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٩ آذر ۱۳۸٩   کلمات کلیدی: سوریازیس یا دا الصدف ،سوریازیس ،شوره سر ،سوریزیس

سوال : 

 

با سلام و خسته نباشید
من پسری هستم 25 ساله مدت 2 سال میشه که روی نافم و همچنین قسمت کلاهک آلتم زخم های خشکی بوجود میاد که نه خارشی داره و نه دردی داره . پیش چند تا دکترم رفتم ولی  متاسفانه هیچ کدوم نظر مشترکی ندادن تا اینکه به یه متخصص پوست مراجعه کردم گفت سوریازیس دارم. متاسفانه هرچی اطلاعات بیشتری هم از این بیماری بدست می آرم افسرده تر و  نا امیدتر میشم. آیا واقعا من سوریازیس دارم ؟ من  مفصلم یا ناخنام هیچ مشکلی نداره در ضمن خودم احساس میکنم تو سرما پوستم بهتر میشه ولی تو گرما یا رطوبت بدتر میشه ممکن هست همون قارچ باشه ؟
---------------------------------------------------------------------------

پاسخ:

 

باسلام تلاش کنید این گونه نباشد چون افسردگی و ناراحتی عصبی فرضا هم اگر این بیماری باشد بدتر می کند به یاد داشته باشید این بیماری در بیش از ٢درصد جوامع شایع است وطیف وسیعی از اشکال مختلف بیماری وجود دارد حتما فکر نکنید اگر شکلی از بیماری وجود داشته باشد حتما با ید سایر درگیری ها هم باشد ممکن است یک نفر که دچار این بیماری است در همه طول عمر فقط شوره سر داشته باشد و دیگر هیچ شکلی از بیماری را نبینند