*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

جواب
ساعت ٦:۳٦ ‎ب.ظ روز جمعه ٢۱ آبان ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:
سلام و خسته نباشیدگل
بایدسوالم رو چطوری مطرح کنم که جواب بدید؟؟؟؟
من25سالمه و از وقتی یادم میاد صورتم کک مک داشته.البته 2بار درمان کردم که فقط دارو و کرم هایلایه بردار بوده اون هم بعد از مدتی کک مکها بیشتر و پررنگتر شده. به کک مک های صورتم عین یک بیماری سخت نگاه میکنم . میخوام لیزر کنم. آیاقبلش دوباره بایداز لایه بردارها استفاده کنم؟؟چون این کارودوست ندارم.یافقط بااولین مراجعه میتونم لیزر رو شروع کنم؟ و چندجلسه؟ و هزینه تقریبیش چقدر میشه؟
و1مورد دیگه! لیزر موهای زیربغل و ناحیه تناسلی هم  در کلینیک شماانجام میشه؟؟ و چندجلسه؟ و حتی الامکان قیمت تقریبیش رو هم بفرمایید.(متوسطش).
بی نهایت ممنون میشم جواب بدید.
باسلام چندین بار نوشته ام یکی اینکه سوال چندین بار تکرار نشده باشد .اگر درمان دارویی اثر نداشته می توانید لیزر کنید .در مورد تعداد جلسات مثل لیزر موی زاید نیست که حتما باید چند جلسه باشد .بستگی به وسعت و عمق کک مک ها ممکن است تعداد جلسات متفاوت باشد . در کلینیک ما لیزر تمام نقاط بدن انجام می شود