*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

بوتاکس
ساعت ۱۱:٠٠ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٠ شهریور ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:
سلام آقای دکتر 35 سال دارم و تقریبا 2ماه ژیش بوتاکس انجام دادم دکتر گفت بعد از 10 روز برای ترمیم بروم.وقتی رفتم یکی از ابروهم کمی بالاتر وزیر چششم هم در هنگام خنده جمع میشد ژیشانی هم همینطور که تزریق مجدد انجام دادم.که بعد از تزریق جای تزریق کمی ورم کرده بود.در صورتیکه بار اول این اتفاق نیفتاد.فردا آنروز تمام صورتم ورم وچشم راستم کاملا بسته شد .در حدود 2 هفته من درگیر این ماجرا شدم چقدر امژول و قرص وژماد تا کمی بهتر شد.بعد دکتر گفت به بوتاکس حساسیت دادم و دیگه نمی تونم تزریق کنم در صورتیکه بار اول اصلا هیچ چیزی در بدنم نشون داده نشد.و صورتم هم همون حالت قبل رو داره با چروکهای کمرنگتروآقای دکتر به نظر شما من دیگه نمی تونم بوتاکس تزریق کنم با این ماجرایی که تعریف کردم.در صورتیکه من قبلا خیلی تحقیق کردم و گفتن عوارضی نداره حالا من چکار باید بکنم؟
نویسنده: مریم [nshiva7@yahoo.com]

باسلام نوع دارو را از پزشکتان سوال کنید .بعضی انواع این دارو از کیفیت لازم برخوردار نیستند .اگر نوع دارویی که تزریق شده را بدانید بهتر می توانم کمک کنم