*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

پلینگ صورت
ساعت ۱٠:۱٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۳٠ خرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی: پلینگ ،لک قهوه ای ،پوست صورت ،روشنتر کردن پوست صورت

سوال: 

 

با سلام آقای دکتر
یک سوال خیلی مهم داشتم
آقای دکتر 3 ماه پیش نامزدم پیلینگ عمیق کرده و متاسفانه عوارض شدیدی داشته از جمله لکه های قهوه ای، چاله شدن پوست، تیره شدن و از همه مهمتر یک لکه به اندازه 2 ریالی روی گونش هستش در حقیقت عمق نفوذ در این منطقه آنقدر زیاد بود که در دو هفته اول چاله شده بود وبعد بمرور زمان چالگی بر طرف شد ولی رنگش شدیدا قهوه ای هستش متاسفانه دکتر متخصصشون هم چیزی در مورد عوارض بهمون نگفته بود، خواهشم از شما این که بهمون جواب بدین که این عوارض به مرور زمان برطرف میشه یا اثرشون میمونه.

------------------------------ 

پاسخ: 

با سلام  معمولا برطرف می شود  البته بستگی به موادی که برای پیلینگ استفاده شده  و عمقی که از پوست تخریب شده در ماندگاری و یا بهبودی نقش مهمی دارد .دوری از افتاب .مصرف داروی روشن کننده وراهنمایی گرفتن از پزشک متخصص پوستی که برایتان عمل کرده به شما کمک می کند