*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

کوتاهی مو
ساعت ٤:٥٩ ‎ب.ظ روز جمعه ٩ بهمن ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:
سلام و احترام خدمت آقای دکتر. متشکر از زحماتی که می کشید و از این طریق هم به مردم کمک می کنید.
سوالی راجع به موی سر داشتم. لطفا اگر امکان داره کمکم کنید. من همیشه موهام رو خیلی کوتاه نگه می دارم. چون موی بلند خیلی اذیتم می کنه. شاید 3-4 سانتیمتر. چند روز پیش سر مساله ای خیلی عصبی شدم و باعث شد با ماشین ریش تراشف موهامو بزنم. تو مقاله ای خوندم که رشد مو در ماه 1.3 سانتیمتره. درسته؟ آیا عواملی باعث میشه سریع تر بشه؟ این دو مورد کمکی می کنه: 1- زیاد با آب تماس داشتن؟ 2- کمتر از روسری و مقنعه استفاده کردن؟ خیلی خیلی ممنون از وقتی که میذارید.
باسلام کوتاهی وبلندی مو در صورتی که بهداشت رعایت شود در رشد مو تاثیری ندارد .بله حدودیک سانتی متر در ماه رشد می کند .داروهایی که بطور موضعی .خون رسانی در پوست سر را افزایش می دهند می توانند رشد مو را تسریع کنند .خیر شستشوی زیاد و مقنعه در رشد مو تاثیری ندارند