*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

برجستگی ریز ناحیه الت
ساعت ۱٢:٢۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٩ آذر ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

سلام آقای دکتر ...
ببخشین من پیغام خصوصی گذاشتم موردی که برام پیش اومده اعتماد به نفسم رو گرفته ...
آقای دکتر تقریبا 5 ماه پیش در ناحیه نوک آلت تناسلی در حاشیه های سرآلت دچار ساییدگی شدن به طوری که آلت به قدری دردناک شده بود که سریعا به پزشک شیفت شب یک درمانگاه مراجعه کردم و ایشان هم گفت مساله ای نیست و یک پماد تجویز و یک آمپول آرامبخش نوشتن ... من پماد رو مصرف کردم و دو قطره بتامتازون و کلوتریماکسازول ... بعد از یک هفته بهبود پیدا کردم اما بعد از چند ماه که به آلت تناسلیم نگاه کردم متوجه آثار ساییدگی که به صورت گوشتهای ریز ریز برآمده روی آلت بود شدم ... دکتر به شدت از نظر روحی آزرده خاطرم ... متوجه شدم پوست سر آلتم چروکیده و مثل قبل شاداب و صاف نیست با گذشت 5 ماه با نگاه کردن به نوک آلت تناسلیم به شدت آزرده خاطر میشم ... و حتی نمیتونم به ازدواج فکر کنم ... و زندگی ... خیلی سرخورده شدم ... آیا میشه نوک آلت تناسلیم باز صاف و تمییز بشه ... دکتر خواهش میکنم به این پست من پاسخ بدین که حتی روم نمیشه بیام مطب ... آدرس ایمیلم رو نوشتم ...
میدونم جسارت کردم درخواست کردم در ایمیل پاسخ

باسلام با توضیحات فوق دو بیماری مطرح میشود یکی لیکن پلان و دیگری زگیل که هردو قابل علاج میباشد.موضوع نگران کننده ای نیست .حتما مراجعه نمایید.مطمئن باشید که بیماران شبیه شما زیاد به ما مراجعه میکنند ولی چون اینگونه بیماریها بین مردم معمولا مورد صحبت قرار نمیگیرد افراد خیال میکنند فقط خودشان چنین مشکلی دارند ولی برای ما بسیار عادی میباشد.