*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

 
ساعت ٥:٠٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: پوست صورت ،روشنتر کردن پوست صورت ،پوست سفید ،زیبایی صورت

سوال: 

با درود و سباس از راهنمایی های شما
من برای آمدن به تهران برای درمان مشکل دارم اگر شما اطلاعی دارید می توانید متخصصی مورد قبول خودتان را در شیراز به من معرفی کنید مشکل من لک روی گونه بر اثر قرصهای ضد بارداری است و می خواهم بوستم را چند درجه روشنتر کنم ضمنن دارو برای من جواب نداده . حد اکثرو حداقل مبلغ درمان برای دو مورد بالا چقدر است برای هر مورد لک و روشن کردن بوست معمولن چند جلسه کافی است من بوستی سبزه دارم .از شما خواهش می کنم به تمام سوالهام جواب دهید این مشکل من ، که حدود 3 سال است به آن دچار شده ام باعث افسردگی و انزوای شدیدم شده جواب شما باعث میشود زودتر برای درمان آماده شوم چون اصلن از هزینه ها اطلاع ندارم.

-------------------------------------------------------------------------------

پاسخ:

با سلام  اساتید بزرگ ومتعددی در شیراز هستند که برای من معرفی یک نفر بسیار مشکل است . لک بعلت دارو معمولا با لیزر نتیجه قابل قبولی ایجاد نمی کند . هنوز هم در این مورد دارو ها بهترین نتیجه را دارند . شما رنگ پوست را نمی توانید به دلخواه روشن کنید رنگ پوست به ژنتیک شما مربوط است .اگر در اثر افتاب و یا دارو تیره شده بادرمان می توانید به حد قبلی باز گردانید