*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

اسکار جوش
ساعت ۳:۱۸ ‎ب.ظ روز شنبه ۳ اسفند ۱۳۸٧   کلمات کلیدی:
با درود .حدود 40 سال دارم و از سن 18 سالگی جوشهای زیادی بر روی صورتم بوجود امد.در حال حاضر صورت من دارای اسکارهای خیلی زیادی هست که بعضی از انها در قسمت شقیقه به لایه درم هم رسیده .پیش پزشکهای زیادی در اروپا رفتم و همه به اتفاق گفتند اگر از لیزر یا درم ابریشن استفاده کنم به شرط تکرار ان حداکثر تا 30 درصد امکان بهبودی وجود دارد.حالا تعجب میکنم که چطور شما در جواب سوال بیماران .به انها نمیگویید که حداکثر 30 درصد امکان بهبودی وجود دارد.شاید هم در ایران پیشرفتهای جدیدی در درمان اسکار حاصل شده که هنوز به اروپا و خصوص فرانسه نرسیده.لطفا پاسخ دهید.
نویسنده:
کوروش

باسلام البته پزشکان در مورد شما چنین گفته اند در مورد بیماران مختلف متفاوت است گاهی اگر اسکارها خفیف باشد درصد های بالاتری از بهبودی را  می توان ایجاد کرد و گاهی چنان اسکارها شدید است که همین ٣٠در صد را هم نمی توان قول داد من حتما قبل از شروع کار  اطلاعات لازم در اختیار بیمار قرار می دهم در ضمن ما در کلینیک جدید ترین دستگاه های موجود دنیا را خریداری می کنیم انشاءالله که بتوانیم کمک موثری به بیماران بکنیم