*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

جای سوختگی
ساعت ٢:٥۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٤ دی ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: جای سوختگی ،لک ،هیدروکینون
سلام آقای دکتر من 25 ساله هستم حدود 18 ساله پیش من دو پام داخل رانم با آب جوش سوخت سوختگی در حد قرمزی و چروک شدن و برآمدگی شده من فکر نمی کردم که درمانی داشته باشه  الان خدارا شکر 1 ساله که دارم درمان میکنم وای حقیقتا نتیجه چندان خوبی نگرفتم دکترم کرمهای هیروکینون4% و تریامسینولون استوناید 1% و یه کرم دیگه اسمشو نمیدونم تجویز کرده هرشب میزنم  و یا تا حالا هم 2 بار لیزر کردم لیزر نوع دومم افرم بود ولی آقای دکتر هر بار که میرم و میپرسم با چند جلسه لیزر و یاچه قدر طول میکشه خوب بشه چیزی نمگه من میدونم که درمان بیماریها و عارضه های پوستی طول میکشه ولی شاید این خوب نشه و یا خیلی هزینه بر باشه من شاید از پس هزینه بر نیام و بیمه هم که این هزینه رو متقبل نمی کنه من نمیدونم با لیزر قابل درمان است یا با عمل جراحی چقدر طول میکشه  یا باید چه کار کنم آقای دکتر این موضوع برای من خیلی حیاتی است چون تاحالا موقیت ازدواجی خودمو به خاطر این موضوع رد کردم چون نمیدونم باید چه جوری این موضوع رو مطرح کنم و یا تا بهبودی کامل من اصلا فکر ازدواج رو هم نمیتونم کنم . آیا به نظرشما من دکترمو عوض کنم ببخشید خیلی شد .
نویسنده:
الهام

-----------------------------------------------------------------------------------

باسلام در موردبیماری  شما قضاوت مشکل است اگر بتوانم شما را ببینم بهتر می توانم نظر بدهم اگر لک است که برای شما هیدروکینون تجویز شده دیگر لیزر جا ندارد و اگر لیزر انجام شده بهرحال جای سوال زیاد وجود دارد