*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

لیزر درمانی موی زاید
ساعت ۱۱:٠۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ فروردین ۱۳۸٢   کلمات کلیدی: لیزر درمانی موی زاید

سوال:ramin
اقای دکتر با تشکر از شما به خاطر مشاوره بفرمائید ایا لیزر درمانی موهای زائد زیر گلو عوارض منفی برای پوست یا به طور کلی بدن دارد یا خیر؟ هزینه لیزر درمانی چقدر است؟ و جناب عالی چه مراکز معتبری را برای این کار پیشنهاد می کنید؟ لطفا اگر اطلاعات دیگری نیز در این ارتباط لازم است بفرمائید. ممنون
------------------------------------------------------------------------------------------
جواب:
با سلام و تشکر از مشاوره به طور عام در صورتی که توسط متخصص پوست دارای تجربه ی لازم در زمینه ی لیزر انجام گیرد خیر . هیچ گونه عارضه ای ندارد . هزینه ی لیزر درمانی بسته به وسعت ضایعه متفاوت است . که در صورتی که تصمیم گرفتید بعد از یک ملاقات حضوری عرض خواهم کرد. مرکز لیزر (به سیما ) واقع در توانیر که تلفن های آن در سمت راست صفحه مشاهده می کنید از بهترین و مجهز ترین مراکز لیزر درمانی ایران است .این جانب در مرکز فوق در خدمت بیماران محترم هستم . از طریق همین تلفن ها وقت مشاوره و سپس در صورت لزوم نوبت لیزر درمانی میتوانید بگیرید .