*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

لیزر
ساعت ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۱ دی ۱۳۸٤   کلمات کلیدی: درمان جای جوش

نویسنده: ziba

یکشنبه، 18 دى 1384، ساعت 13:23

با سلام. سوال من در مورد موهای زاید بدن می باشد. از اونجا که به نظر می یاد تنها راه درمان موهای زاید لیزر هست و در این کشوری که من زندگی می کنم هزینه این درمان بسیار بالاست می خواستم بپرسم آیا تضمینی وجود داره که این روش دایمی باشه؟ چیزی که من شنیدم اینه که کسانی که پوست روشن با موهای تیره رنگ دارن بهترین کاندید برای این روش هستن ولی من پوست سبزه دارم و نگرانم که این روش برای من جوابگو نباشه. ممنون می شم نظرتون رو لطف کنید.

E-mail:  وارد نشده است

باسلام

در پزشکی هیچگاه تضمین وجود ندارد  چون پزشک ،بیمار،دارو ،کلینیک ،پاراکلینیک و....... در پروسه درمان دخیلند بنابراین یک نفر نمی تواند از طرف همه ضمانت بدهد،در مورد رنگ پوست اگر با لیزر پیشرفته و جدید لیزر کنید مشکلی ندارد . اگر به ایران امدید تماس بگیرید من بیماران زیادی داشته ام که از امریکا و کانادا هماهنگی کرده اند و با هزینه نسبتا کم به کمک دستگاه های مرکز ما که بسیار جدید و پیشرفته هستند نتیجه خوبی گرفته اند