*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

رواکوتان
ساعت ۱٠:٥۳ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢۱ دی ۱۳۸٤   کلمات کلیدی: رواکوتان ،راکوتان

نویسنده: عباس

چهارشنبه، 7 دى 1384، ساعت 22:16

با سلام خدمت آقای دکتر:من اولین بار است که وارد این سایت شدم .چند سوال داشتم .ممنون میشم به آنها جواب بدهید. من یک جوان ۲۷ ساله هستم .از دوران کودکی صورتم تا کنون جوش میزند.۲ سال پیش جوشها خیلی بزرگ شده و حالت آبسه گرفتند و همزمان دچار ریزش مو شدم البته سابقه ارثی ریزش در خانواده هست.به متخصص پوست مراجعه کردم و ایشان داروی رآکوتان را تجویز کردند و به مدت ۸ ماه من این قرص را مصرف کردم ولی دوباره جوش بزرگی در صورتم پیدا شد .سوال من این است که این دارو را ادامه دهم یا خیر و ایا ارتباطی بین جوشهای بد خیم و ریزش مو وجود دارد یا خیر .دیگر اینکه آیا ارتباطی بین بیماریهای عفونی مثل سلولیت و ریزش مو وجود دارد یا خیر . با کمال تشکر و امتنان.

E-mail:  وارد نشده است

باسلام درمان جوش طولانی مدت است تحت نظر پزشک درمان را ادامه دهید،بله جوش و ریزش مو به علت دخالت هورمونها به هم ارتباط دارند، در بیماری های عفونی در صورتی که به موقع درمان نشوند می توانند ریزش مو بدهند ولی ریزش موی ارثی به مشکلات عفونی ارتباطی ندارد