*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

پیلينگ
ساعت ۱٠:۳٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

يسنده: الهام

چهارشنبه، 9 آذر 1384، ساعت 15:47

با سلا م خسته نباشيد ، سوالي در مورد جوشهاي سرسياه داشتم مي خواستم بدونم آيا استفاده از اسكراب براي جوش هاي سرسياه مناسب است يا خير - همين وطر در مورد لايه برداري مي خواستم بدونم مي گويند لايه برداري براي رفع چروك هاي سطحي پوست خوب است اين عمل را هر چند وقت لازم است تكرار شود من قبلا به مدت سه ماه لايه برادري كردم با استفاده از كرم آيا لازم است هر چند گاهي تمديد شود براي پوست مفيد است يا خير با توجه به اين كه پوست خشك و كم آبي دارم - همين طور من براي تامين رطوبت پوستم از كرم مرطوب كننده نيوا استفاده مي كنم آيا اين كرم مناسب است براي رطوبت رساني - من حدود سي سال سن دارم خيلي ممنون مي شم راهنمايي فرماييد سپاسگذارم .

E-mail:  elhame55@yahoo.com

باسلام  بله اسکراب روی انها موثر است،لايه برداری يا پيلينگ روش موثری است هم روی جوش سرسياه و هم روی چروکهای سطحی پوست و هم روی کک مک و با فاصله دو هفته می توان انجام داد