*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

ریزش موی منطقه ای
ساعت ٥:٤٤ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٢ مهر ۱۳۸٤   کلمات کلیدی: ریزش موی منطقه ای

نویسنده: لیلا

دوشنبه، 14 شهریور 1384، ساعت 13:3

سلام خانمی هستم ۳۲ ساله ،مدیر یک مرکز پر استرس از یک شرکت هستم و فردی عصبی . چهار سال پیش در یک قسمت از سرم دچار ریزش مو شدم که پس مراجعه به پزشک و تزریق آمپول(؟ ) دو ماه بعد رویش مو طبیعی شد ،۶ ماه پیش مجددا همین اتفاق تکرار و آمپول مربوطه مجددا تزریق شد ولی در حدود ۳ ماه است که ریزش شدید مو در کل سر دارم و قسمتی که تزریق شده است گود گردیده است .در حال حاضر پزشک محلول و پماد ارائه نموده است که از ریزش مو نکاسته است لطفا راهنمائی فرمائید .

E-mail:  nassiri_leila@yahoo.com

باسلام

این ریزش مو بنام الوپشی است ،علت ان عصبی است تا شرایط کاری تغییر نکند بیماری ادامه می یابد،برای درمان حتما تحت نظر پزشک متخصص پوست باشید ،تزریق موضعی حتما باید با اصول صحیح انجام شود وگرنه این مشکلات ایجاد می شود (فرورفتگی)