*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

خال صورت
ساعت ٩:۳۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٩ تیر ۱۳۸٤   کلمات کلیدی: برداشتن خال

nashmin

پنجشنبه، 2 تیر 1384، ساعت 11:37

سلام من 24 ساله هستم. 3 سال از ازدواج من میگذره. از زمانی که ازدواج کردم لکه هایی روی پوست صورتم بوجود می آید و بعد از مدتی پر رنگتر می شود که به صورت خال در می آید. اوایل که فکر می کردم از قرص ضد بارداری باشه ولی الان هم که به مدت دو سال است که مصرف آن را قطع کردم شاهد خالهای جدیدی هستم . در ضمن همیشه از کرمهای ضد آفتاب با اس پی اف 60 استفاده می کنم . اگر ممکن است بفرمایید چطوری میتونم از زیاد شدن این خالها جلوگیری کنم و چطوری میتوانم خالهای بوجود آمده را برطرف کنم . خیلی ممنون . خدا نگهدار.

E-mail:  nashmin_kh@yahoo.com

باسلام

خال ارتباطی با افتاب ویا قرص ضدحاملگی ندارد،محافظت از افناب نیز مانع تشکیل خال نیست،خال علت ارثی دارد و فقط بعد از تشکیل ان می توانید با عمل ویا لیزر ان را بردارید